Úvodná stránka                       zamestnám                        práca v zahraničí

 

Žiadame všetkých inzerentov o akceptovanie podmienok inzercie. Naša bezplatná inzercia slúži na uverejňovanie inzerátov typu "hľadám prácu, zamestnám.....".

Všetky inzeráty propagujúce poskytovania pôžičiek, úverov a iných služieb v časti priameho formulárového vkladania inzerátov budú zmazané! 

 I N Z E R C I A

Hľadám prácu:

Dátum 22.03.2019

Vložil miroslava

Titulok hladam pracu

Odpovedať

hladam si pracu v Leviciach ako upratovacka len Levice kontakt 0940342589

Dátum 21.03.2019

Vložil miroslava

Titulok hladam pracu

Odpovedať

surne si hladam pracu upratovacky len v Leviciach 0940342589

Dátum 14.03.2019

Vložil miroslava

Titulok hladam pracu

Odpovedať

mam 40rokou a hladam si surne pracu upratovacky v Leviciach moze byt aj brygada len levice 0940342589

Dátum 14.03.2019

Vložil Martin

Titulok hladám prácu ako masér

Odpovedať

hladám prácu ako masér na skrátený úväzok v Bratislave, Absolvoval som akreditačný kurz maséra, mám aj na neho založenú živnosť.Tel.0905645593,www.masazdoma.sk

Dátum 12.03.2019

Vložil miroslava

Titulok hladam pracu

Odpovedať

hladam si pracu ako upratovacka len v Leviciach mam 4O rokou a som priamo s Levic 0940342589

Dátum 08.03.2019

Vložil Sabèa

Titulok pôžička

Odpovedať

po veľa pozorovania a overovania je pravda, že spoločnosť Annie Finance skutočne pomáha s úverom. Zdieľam tento post ako dobrodinca. Nikdy som si nemyslel, že stále môže existovať skutočná spoločnosť, ktorá ponúka úver, pretože som v minulosti stratila veľa peňazí. Dôverujte mi, že som úspešne získal úver. Moja firma sa bála, potrebovala som peniaze na nákup tovaru, nemohla som si dovoliť sumu, pretože moja práca v tom čase nebola taká dobre, hovoril som s priateľom, ktorý mi odporučil Annie Finance Company. Spočiatku som sa bál uplatniť po veľa povzbudenia od môjho priateľa kontaktujte Annie Finančná spoločnosť. táto spoločnosť je naozaj pekná. stáli za mňa, poskytovali a schválili podnikateľský úver s najnižšou sadzbou. Úver som úspešne dostal na svoj účet. potrebujete pôžičku? Ak áno, odporúčam vám kontaktovať a získať úver od spoločnosti Annie Finance Company. táto spoločnosť nechce nič od vás. chcú len vám pomôcť získať vašu túžbu požičať. obráťte sa na túto spoločnosť s info.annie_finance@yahoo.com


Dátum 07.03.2019

Vložil miroslava

Titulok hladam pracu

Odpovedať

hladam si pracu ako upratovacka len v Leviciach surne 0940342589 prax mam

Dátum 07.03.2019

Vložil Mrs Faith Elena

Titulok Mrsfaithelena.fund@gmail.com

Odpovedať

Zdravím Vás,
Som pani Faith Elena akreditovaná pôžička peňazí, ponúkam pôžičku každému jednotlivcovi Potrebujem pôžičku alebo financovanie z akéhokoľvek dôvodu, ako napríklad: Osobná pôžička, Podnikateľský úver, Expandový úver, Podnikateľský úver, Študentský úver, Konsolidácia dlhu, akýkoľvek druh úveru vo výške 3% ?, kontaktujte nás prostredníctvom: Mrsfaithelena.fund@gmail.com alebo Mrsfaithelena_fund@hotmail.com a tiež vyplňte formulár žiadosti o úver uvedený nižšie, aby ste mohli poslať dole toyou podmienky pôžičky a podmienky a dobre si uvedomte, že dostať pôžičku od našej spoločnosti je 100% zaručená.

INFORMÁCIE O POSKYTOVATEĽOV ÚVEROV.
Vaše úplné mená: ...............
Požadovaná suma úveru: ..........
Trvanie úveru: .............
Účel úveru: ..........
Adresa žiadateľa: ...........
Zamestnanie: ..........
Miesto: ........
Štát: ..............
Krajina:.................
Rod: ............
Vek :.............
Mobilné .............
Mesačný príjem:........

Ďakujeme, keď očakávame vašu naliehavú reakciu.

Dátum 28.02.2019

Vložil claudia

Titulok Naliehavá pôžičková ponuka

Odpovedať

E-mail: claudiaeckert10@gmail.com

ahoj
Som fyzická osoba a som k dispozícii na bankové platby od 1000 do 1500000 eur s dobrým percentom 3%. V spolupráci s mojim právnikom. Kontaktujte ma pre vaše naliehavé žiadosti o pôžičku.

E-mail: claudiaeckert10@gmail.com

Dátum 22.02.2019

Vložil mariam

Titulok Úver som úspešne dostal

Odpovedať

Dobrí čitatelia, dnes som veľmi šťastný. Práve som sa vrátil z mojej banky, aby som potvrdila pôžičku od spoločnosti Annie Finance Company vo výške 30.000,00 EUR. Odoslala som svoju žiadosť tejto spoločnosti v utorok potom, čo som o ňom prečítal na tejto stránke. Nikdy som si nemyslel, že na tejto stránke by stále mohol byť čestný veriteľ. Som tak hrdý na túto spoločnosť, že je to tá najlepšia vec, ktorá sa mi kedy stala. Prisahám, táto spoločnosť je naozaj dobrá. Pracujú tvrdo, aby pomohli potrebám. ponúkajú rýchlu a stresovú pôžičku. Som naozaj prekvapený. Som zo Slovenska, žijem v Taliansku. Je to úprimný post odo mňa, chcem použiť prostriedky na informovanie všetkých, ktorí potrebujú finančnú pomoc, mali by kontaktovať túto spoločnosť. som vám zaručený z môjho srdca, že dostanete pôžičku za 3 dni. bez akéhokoľvek oneskorenia alebo času. teraz pospěšte a pošlite túto e-mail na adresu info.annie_finance@yahoo.com

Hľadám prácu:

Dátum 08.12.2018

Vložil Cécile

Titulok Závažná pôžičková ponuka pre všetkých

Odpovedať

Velké strany sú tu, ak ešte neorganizujete svoje plány na dovolenku? Máme riešenie pre vás! Získajte, 48 hodín po prijatí vášho súboru, budete mat svoje financovanie, aby

zacali vypracúvat váš projekt strán!

Od roku 2011 a dnes v spolupráci s mojou bankou sme poskytli viac ako 200 miliónov eur a nie je pripravený na zastavenie! Ponúkame riešenie, ktoré je jednoduché a rýchle,

ale aj úplne bezpecné.

Sme autorizovaní ako úverová inštitúcia - Poskytovatel investicných služieb od francúzskeho orgánu pre kontrolu a riešenie krízových situácií (ACPR, císlo povolenia: 16488).

Máme predstavenstvo a dozornú radu s kapitálom 1 107 070 € - Sídlo: 24 rue Drouot - CS 90600 - 75009 PARIS - Paríž RCS 517 586 376 - ORIAS císlo 11061269.
Ak chcete kredit, kontaktujte ma na adrese: cecile.bouldaires24@gmail.com

Dátum 04.12.2018

Vložil finanční půjčka

Titulok 400 000,00 úvěr je nyní k dispozici

Odpovedať

Potrebujete úver na začatie nového podnikania alebo na prenájom nového bytu? Mám to všetko tu so svojou spoločnosťou. Spoločnosť poskytujúca pôžičku, ktorú zastupujem ako agent, poskytuje úvery na sezónu vo výške 100 000,00 EUR na väčší zmluvný úver vo výške 560 000 000 EUR, ktorý je k dispozícii na poskytnutie pôžičky ľubovoľnému členovi verejnosti, ktorý by mohol mať záujem získať pôžičku. Ak chcete požiadať o tento úver, obráťte sa na mňa agentom prostredníctvom mojej e-mailovej adresy: finacialassistance101@gmail.com s nasledujúcimi podrobnosťami.
Tvoje celé meno:
Vaša krajina rezidenta:
Požadovaná výška úveru:
Trvanie pôžičky:
Vaša národná identifikačná karta:
Účel úveru:
S týmito podrobnosťami vám bude schvaľovaná a pôžička poskytnutá do troch pracovných dní bez akéhokoľvek ďalšieho oneskorenia.

Dátum 26.11.2018

Vložil Mobil Funding

Titulok Skutočná ponuka úveru sa aplikuje

Odpovedať

İyi günler,

Biz meşru ve saygın bir borç vereniz. Finansal desteğe ihtiyaç duyan bireylere borç veriyoruz, kötü bir krediye sahip olan veya borçlarını ödemek için paraya ihtiyaç duyan kişilere iş için yatırım yapmak için kredi veriyoruz. Yani acil bir kredi mi arıyorsunuz? Endişelenmenize gerek yok çünkü doğru yerde bulunuyorsunuz çünkü% 2'lik düşük faiz oranlı krediler sunuyoruz, bu yüzden bir krediye ihtiyacınız varsa, bu e-posta adresi aracılığıyla bizimle iletişime geçmeniz bekleniyor: mobilfunding1999@gmail.com

SİZİN İHTİYACINIZ İHRACAT BİLGİLERİ

1) Tam isimler: ............
2) Cinsiyet: .................
3) Yaş: ........................
4) Ülke: .................
5) telefon numarası: ........
6) Meslek: ..............
7) Aylık gelir: ......
8) Gerekli Kredi Tutarı: .....
9) Kredi dönemi: ...............
10) Borcun amacı: ...........

Teşekkürler

Dátum 23.11.2018

Vložil peter

Titulok Najlepšie poradenstvo pre žiadateľa o úvery

Odpovedať

Ahoj drahý,

Chcem povzbudit všetkých, ktorí majú tažké casy, že všetko bude v poriadku. Pravdou je neúspech niekedy úspešný, niekedy 90% našich plánov bude zlyhat bez ohladu na to, co robíme, musíte si uvedomit, že mnohé zlyhania života sú ludia, ktorí si neuvedomili, akí sú blízko k úspechu, ked sa vzdali. Možno ste stratili vieru v rodinu a priatelov. prosím, nikdy nestratite nádej, môžete dosiahnut svoje sny, musíte mat odvahu a vždy krmit svoju mysel pozitívnymi myšlienkami, lebo budú lepšie dni. niekedy v minulom roku prechádzam tažkými financnými tažkostami. Ludia, ktorých milujem, sa na mna obracajú. cítil som, že môj život už nikdy nebude lepší, mal som štastie, že som sa stretla s dámou Emilia Palo, ktorá ma financne pomohla a ukázala mi bezpodmienecnú starostlivost a povzbudenie. dnes som dobre založený a úspešný podnikatel. Nemôžem pomôct každému na tejto stránke s financnými prostriedkami, môžem pomôct s malými slovami povzbudzovania a tiež vás predstavím velmi dôveryhodnej financnej spolocnosti, ktorá vám pomôže s financnými prostriedkami.

Ak ste medzi ludmi, ktorí potrebujú financie láskavo pošlite e-mail: emilia.finance01@yahoo.com, aby ste dostali pomoc. tí, ktorí sú depresívni, sa vždy pokúste hovorit s ludmi, ktorí sa o teba starajú, môžem vás uistit, že všetko bude v poriadku, svet sa znova uzdraví.

Dátum 20.11.2018

Vložil Daduš

Titulok Získate tvoju túžbu po pôžičke

Odpovedať

Rýchlo sa chcem dopracovať k dobrej spoločnosti pre každého, kto potrebuje peniaze alebo pôžičku. Táto spoločnosť pomohla takmer všetkým, ktorých poznám. sú skutočné, úctivé. Pracujú tvrdo, aby pomohli ľuďom v núdzi a nič od vás nepožadujú. prosím, nenechajte sa stlačiť alebo smutne a myslím, že nádej stratila. Vaše finančné problémy sa skončia, uisťujem vás z môjho srdca, ak sa obrátite na túto spoločnosť. Odporúčam Vám zaslať e-mail na adresu info.annie_finance@yahoo.com a vyriešiť váš finančný problém. táto spoločnosť mi pomohla aj moja rodina.

Dátum 14.11.2018

Vložil Jessica

Titulok svedectvo

Odpovedať

Moji mená sú Jessica Kotlárová, pochádzam z Bratislavy slovenskej, pred niekoľkými mesiacmi som bol nasávaný do zlej finančnej situácie a potrebujem urgentnú pôžičku na zaplatenie účtov a návrat na nohy finančne kvôli mojej súčasnej finančnej situácii, ktorú moja banka odmietla aby mi dal pôžičku, takže som nechal s inou možnosťou ako hľadať nezabezpečenú pôžičku online, v procese môjho výskumu som bol obeťou podvodu a stratil som takmer 1500 EUR a bol som v ťažkostiach a takmer som dal dúfam, že dostanem pôžičku, kým nebudem nájdený on-line príspevok, príspevok bol zdieľaným svedectvom pani Dominiky zo Slovenska, ktorá svedčí o tom, ako získala pôžičku vo výške 50 000 eur od miracle Cooperative Help. po prečítaní príspevku som sa rozhodol kontaktovať Dante Paola prostredníctvom e-mailového kontaktu zdieľaného v príspevku, moja nezabezpečená žiadosť o úver vo výške 350 000 EUR bola schválená do 72 hodín od mojej žiadosti a moja pôžička bola zaplatená na mojom bankovom účte bez akéhokoľvek opomenutia. Chcem vyjadriť svoju hlbokú vďaku a tiež odporúčam uchádzačom o úvery, aby tam boli veľmi ostražití, pretože tam je veľa podvodníkov, ktorých jediným cieľom je podviesť nevinných uchádzačov o úvery, takže musíte byť opatrní a ostražití. pre tých, ktorí potrebujú pôžičku Odporúčam miracle Družstevnú pomoc, môžete kontaktovať spoločnosť e-mailom: miracleloanservices@hotmail.com

Ďakujem, že ste si prečítali svoje svedectvo, želám vám šťastie.

Jessica Kotlárová

Dátum 02.11.2018

Vložil Viktoria Heňa Katy

Titulok chcem vás všetko zdvihnúť, že táto spoločnosť pani Marian Hoffmanová je skutočná a že od nej dostávam svoj úver

Odpovedať

Volám sa Viktoria Heňa Katy a ja som z Nitra. Chcem využiť tento čas, aby som každému informoval na internete o tom, ako som dnes dostal pôžičku od novej legitímnej úverovej spoločnosti z roku 2018, názov spoločnosti je úverová spoločnosť Marian Hoffman a sú legitímne, že som nikdy nevidel spoločnosť na internete predtým, a ja som ich včera videl na webových stránkach a rozhodol som sa ich požiadať a povedali mi všetko, čo musím urobiť, a po tom, ako som ich urobil, som dnes dostal úver na môj bankový účet. Chcem využiť tento čas, aby ste všetkým povedali na internete, že ak potrebujete legitímnu pôžičku, je to skutočná spoločnosť, na ktorú sa zaregistrujete a ihneď sa s nimi prihlásite, ubezpečte sa, že dostanete svoj úver bezpečne od nich a buďte šťastní , Ak máte záujem o úver Marian Hoffman je spoločnosť, na ktorú sa uchádza o skutočnú a legitímnu pôžičkovú spoločnosť v roku 2018, e-mailová adresa je marianhoffman.finance@gmail.com

Dátum 29.10.2018

Vložil Anderson Morris

Titulok offer

Odpovedať

Potrebujete úver na zaplatenie faktúry, kontaktujte nás, poskytneme pôžičku vo výške iba 2%, poskytujeme aj dlhú a krátku dobu úverovú formu viac info kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu andmoris38@gmail.com pre viac informácií

Dátum 17.10.2018

Vložil miroslava roman

Titulok hladame pracu

Odpovedať

hladame si pracu vo velkom krtisi kontakt 0940342589ponuky prace len velky krtis

Dátum 12.11.2018

Vložil luiza

Titulok Re:hladame pracu

Odpovedať

Dobrý deň, pán / pani.
Sme univerzálnym finančným podnikom poskytujúcim úvery veľkým, stredným a malým podnikom a jednotlivcom
ak potrebujete pôžičku na začatie podnikania alebo platenie dlhov? , kontaktujte nás na nasledujúcej adrese: olgaelena0001@gmail.com ..

dávajte pozor na rôzne podvody .. dvere našej banky sú otvorené pre vás ..

Ďakujem vám za dôveru

Hľadám prácu:

Dátum 21.05.2018

Vložil miroslava roman

Titulok hladame pracu

Odpovedať

dobry den sme manzelia a hladame si surne pracu priamo vo Velkom Krtiši pre manzelku praca ako upratovacka a pre manzela akakolvek praca len Velky Krtiš kontakt 0940342589

Dátum 16.05.2018

Vložil ingrida bernarova

Titulok hladam si pracu

Odpovedať

dobry den hladm si pracu,brigadu... predavacky,chyzna,vypomoc v kuchiny v moldave nad bodvou.0940 62 90 11..

Dátum 22.11.2018

Vložil lisa

Titulok Re:hladam si pracu

Odpovedať

Súkromný veriteľ na Vianoce dáva peniaze(olgaelena0001@gmail.com).

Sme medzinárodná finančná spoločnosť pre Zníženie Chudoby a my požičiavať peniaze všetkých druhov na čestných občanov ... ako obchodné úvery * finančné úvery * investičné úvery * auto úvery ..., alebo potrebujete peniaze na zaplatenie faktúr, dlhov alebo finančné prostriedky investovať na podnikanie.

kontaktujte nás na túto e-mailovú adresu : olgaelena0001@gmail.com

ďakujeme za pochopenie si vás čaká

Dátum 15.05.2018

Vložil miroslava roman

Titulok hladame pracu

Odpovedať

dobry den sme manzelia a hladame si pracu priamo vo velkom krtisi kontakt 0940342589

Dátum 13.05.2018

Vložil Miroslav Maštera

Titulok Hledám obchodního partnera pro projekt na středním Slovensku

Odpovedať

Hledám obchodního partnera pro projekt, který na Slovensku není a musí za ním jezdit klienti do ČR. Potřebujeme jen 2 terapeuty, vhodný hotel a marketing, vše ostatní mám provozované 5 let s 35% Slovenských klientů.Kontakt : info@hnedted.cz

Dátum 02.05.2018

Vložil Patrik Gavalec

Titulok hladam si surne pracu

Odpovedať

Dobry den surne si hladam pracu som s trnavy a som ochotny pracovat aj na stavbach aj v podnikoch dajte mi prosim cim skor vedet moj telefone cislo-0944875994

Dátum 30.05.2018

Vložil Maria Kopcekova

Titulok Re:hladam si surne pracu

Odpovedať

Dobry den, ste schopny a ochotny aj cestovat do obce Hruby Sur (20 minut od trnavy)?

Dátum 01.07.2018

Vložil Laura

Titulok Re:Re:hladam si surne pracu

Odpovedať

Nutričné Centrum hľadá aktívnych ľudí so vzťahom k zdravému životnému štýlu na pozíciu výživového poradcu.

Ponúkame: zaškolenie, flexibilnú prac.dobu.
Možnosť privyrobenia na VČ (10-15h/týž. cca 250-350EUR/mes.),
Možnosť uplatnenia na HČ (40h/týž.-850+EUR/mes.)
Uprednostňujeme ľudí čo sa pohybujú v oblasti zdravotníctva, výživy, športu.
Podmienky: vek nad 18 r., aktívny prístup k práci, absolvovať osobný pohovor.

Dátum 17.07.2018

Vložil Ivan Cigan

Titulok Re:hladam si surne pracu

Odpovedať

Mám pre Vás prácu,ale museli by ste dochádzať do Nitry a odtial už na konkrétne stavby.Ako môj pomocník pri montáži vzduchotechniky a klimatizácií

Dátum 17.07.2018

Vložil REKLIVAN s.r.o.

Titulok Re:hladam si surne pracu

Odpovedať

Mám pre Vás prácu,ale museli by ste dochádzať do Nitry a odtial už na konkrétne stavby.Ako môj pomocník pri montáži vzduchotechniky a klimatizácií kontakt:0908753828

Pridať nový príspevok

Hľadám prácu:

Dátum 26.04.2018

Vložil Zdenko

Titulok Slovák žijící v Čechách

Odpovedať

Slovák žijící v Čechách, hledám slovenskou firmu, kterou bych zastupoval v Čechách, kontakt: +420776552911

Dátum 12.04.2018

Vložil ingrida

Titulok maturita-vyucni ist

Odpovedať

DOBRY DEN HLADAM SI PRACU,V MOLDAVE NAD BODVOU UPRATOVACKY, CHYZNA ,VYPOMOC V KUCHYNI.NASTU MOZNAI IHNED..0940 62 90 11.

Dátum 08.04.2018

Vložil miroslava

Titulok hladam pracu

Odpovedať

hladam si pracu len Leviciach ako upratovacka skusenosti mam moze byt aj brigada 0940342589

Dátum 07.04.2018

Vložil Helena

Titulok Brigada praca

Odpovedať

Som dôchodkyňa a hľadám si prácu na 4 hodiny. V okolí Senec. Môže byť aj výpomoc do kuchyne, umývanie riadov.

Dátum 23.04.2018

Vložil Gabika

Titulok Re:Brigada praca

Odpovedať

Dobrý deň môže byt práca aj v Ba?

Dátum 01.07.2018

Vložil Laura

Titulok Re:Brigada praca

Odpovedať

Nutričné Centrum hľadá aktívnych ľudí so vzťahom k zdravému životnému štýlu na pozíciu výživového poradcu.

Ponúkame: zaškolenie, flexibilnú prac.dobu.
Možnosť privyrobenia na VČ (10-15h/týž. cca 250-350EUR/mes.),
Možnosť uplatnenia na HČ (40h/týž.-850+EUR/mes.)
Uprednostňujeme ľudí čo sa pohybujú v oblasti zdravotníctva, výživy, športu.
Podmienky: vek nad 18 r., aktívny prístup k práci, absolvovať osobný pohovor.

Dátum 08.10.2018

Vložil Hotel Viktor-Dr.Podstavková

Titulok Re:Brigada praca

Odpovedať

Dobrý deň,
v Bratislave Hotel Viktor hľadá na výpomoc na 4 hodiny
Ak máte záujem ,kontaktujte ma:0905 777 888

Dátum 06.04.2018

Vložil miroslava

Titulok hladam pracu

Odpovedať

hladam si pracu ako upratovacka len v Leviciach kontakt
0940342589 len Levice

Dátum 06.04.2018

Vložil Jozef

Titulok Mediátor

Odpovedať

Mám skúsenosti v danej oblasti, t.č. som v starobnom dôchodku pracoval som v oblasti personalistiky, BOZP, kultúry. Mám registráciu na Ministerstve spravodlivosti SR pre mediáciu a vzdelanie VŠ II. stupňa.

Dátum 05.04.2018

Vložil miroslava

Titulok hladam pracu

Odpovedať

hladam si pracu ako upratovacka v Leviciach mam 39rokou skusenosti s upratovanim mam kontaktovat ma mozte na cisle 0940342589 ponuky len levice

Pridať nový príspevok

Hľadám prácu:

Dátum 28.03.2018

Vložil Marek

Titulok Hľadám prácu

Odpovedať

Mám 35rokov..hľadám si prácu na živnosť,nie na HPP ani dohodu.Živnosť mám otvorenú so zameraním na montážne práce,nieje mi problém rozšíriť živnosť na konkrétnu ponúknutú vykonávanú prácu.Naposledy som pôsobil 2 roky v BA v automobil.priemysle - stavba výrobných liniek a všetko čo k tomu patrí,kto v tomto obore pracoval(podnikal),vie čoho sa to týka. Stavbárske práce ,tiež nieje problém,mám skúsennosti,robil som to predtým ako som si otvoril živnosť so zameraním na montážné práce. Mám platné papiere na VZV triedy W1-W2 od r.2015,takže skúsennosti aj v tomto smere. Nieje problém vycestovať aj do zahraničia,nejaký základ NJ ovládam,kedže som pracoval pre nemeckú firmu.Vďaka za ponuky,kontaktovať ma môžete emailom alebo telefonicky...0903881630

Dátum 03.04.2018

Vložil Miro

Titulok Re:

Odpovedať

Ponúkam prácu pri realizácii záhrad a sadových úprav. Potrebujeme murárov, vodárov, elek. záhradníkov, pomoc. prac. Plat 5 -7,5/hod. Pracujeme hlavne Ba a okolie ale aj celé Sk. E- mail: floracentrum@orangemail.sk www.verticalgarden.sk

Dátum 26.04.2018

Vložil danban62@t-online.de

Titulok Re:Hľadám prácu

Odpovedať

Ste schopny malovacie prace v Byte , oprava vonkajsej omietky a malby na stenach? rozne prace okolo domu vykonavat,

Prosim vyjadrite sa / hodinova mzda, prenocovanie je zabezpecene.Prace by sa vykonavali v >Nemecku

Dátum 18.06.2018

Vložil Zvar s.r.o.

Titulok Re:Hľadám prácu

Odpovedať

Dobrý deň, je z Vašej strany ešte stále záujem o prácu? Ak áno, prosím zašlite nám svoj životopis.

Za odpoveď Vám vopred ďakujem

S pozdravom Tatiana (zvar@zvar.sk)

Dátum 02.07.2018

Vložil Katarína

Titulok Re:Hľadám prácu

Odpovedať

Dobrý deň,
ak by ste mal záujem o prácu na stavbe v Mníchove ozvite sa mi na tel.č.0948344359 alebo pošlite svoj životopis na baumeister.kk@gmail.com

Dátum 02.08.2018

Vložil CREDO-TRADE spol. s r. o., Mgr. Ing. Jana Drápalová

Titulok Re:Hľadám prácu

Odpovedať

Dobrý deň, reagujem na Váš inzerát, hľadáme pracovníkov pre našu spoločnosť.
Sme malá firma, realizujeme montáže sušiarní reziva v celej Európe a v štátoch bývalého sovietskeho zväzu.
Momentálne máme nápor zákaziek. Nástup by bol možný ihneď.
Ohľadom ďalších podrobností ma kontaktujte na 0903754745 alebo drapal@credotrade.sk

Dátum 02.02.2018

Vložil Brano

Titulok Hladam brigadnika

Odpovedať

Hladam brigadnika na letnu sezonu od aprila do septembra. Vhodne aj pre studenta. Jedna sa opredaj obcerstvenia na roznych festivaloch zrazoch jarmokoch. Podmienka okres Zlate Moravce. Dobre platobne podmienky. Info gastrobrano@gmail.com tel. 0905403527

Dátum 24.01.2018

Vložil Elena

Titulok Zemianske Kostolany ENO

Odpovedať

Hladáme kuchárov, pomocné sily do kuchyne. 0905492846

Dátum 24.01.2018

Vložil ˇIvan

Titulok hladám prácu

Odpovedať

Dobrý deň,hladám prácu , som vysokoškolák ekonom, mám 60 / ale nevypadám /,odbor ekonomika , financie .Ponúknite.0905492846 Som z Prievidze

Dátum 22.01.2018

Vložil Antonia

Titulok Hľadám novú prácu

Odpovedať

Hľadám prácu ako učiteľka (geografia + možnosť iných premetov), prípadne v administratíve - iba Trenčín a okolie.
0944404156

Pridať nový príspevok

Hľadám prácu:

Dátum 09.01.2018

Vložil jaro

Titulok hladam pracu

Odpovedať

hladam pracu pomocneho murara na tpp najlepsie z okolia hlohovec alebo inu pracu ako pomocnik mozem ihned nastupit v pripade zaujmu volat na cislo 0940103439

Dátum 08.01.2018

Vložil ingrida

Titulok maturita-vyucni ist

Odpovedať

dobry vecer.chladam si pracu na TPP.alebo brigadu na dohodu.v moldave nad bodvou,vykladanie tovaru pomocna sila upratovacka.nastupit mozem ihned v moldave nad bodvou kontakt 0940629011

Dátum 04.01.2018

Vložil Dominik

Titulok Konštruktér

Odpovedať

Hladám prácu ako konštruktér popri štúdiu na vysokej škole. Študujem prvý rok na materiálovotechnologickej fakulte v Trnave a mám vyštudovanú strednú priemyselnú školu, odbor strojárstvo. Mám znalosti anglického aj nemeckého jazyka. Ovládam 3D modelovanie v programe Solidworks (v programe Catia V5 som ešte nepracoval ale myslím že by nebol problém, kedže to je na princíp Solidworksu), taktiež aj program AutoCAD. Som otvorený novým veciam a rád sa niečo priučím. Vodičský preukaz sk. B. V prípade záujmu ma kontaktujte na t.č. uvedené nižšie. Ďakujem.

t.č. 0948381221

Dátum 26.04.2018

Vložil Peter

Titulok Re:Konštruktér

Odpovedať

ake mate naroky na hodinovu mzdu? Pracovat mozete Doma.

Die o kreslenie vzduchotechniky s cad.

Piste

Dátum 31.12.2017

Vložil Lucia Droščáková

Titulok Hľadám novú prácu

Odpovedať

Hľadám si novú prácu na TPP v oblasti práva, legislatívy príp. justície. Som slobodná, flexibilná, bez záväzkov a prax v oblasti práva a administratívy mám cca 11 rokov. Učím sa anglicky a rusky. V prípade záujmu, bližšie informácie poskytnem elektronicky na e-mailovej adrese: droscakova.l@gmail.com. Uprednostním zamestnávateľa s benefitmi (byt + auto). Nástup možný ihneď.

Dátum 24.01.2018

Vložil Petra Kováčiková

Titulok Re:Hľadám novú prácu

Odpovedať

Dobrý deň...Viem Vám ponúknuť prácu v oblasti financií ako finančný sprostredkovateľ a poradca.
Ak Vám to zaujalo,kontaktujte ma telefonicky na tel.č.0902 679 144 alebo mailom na kovacikova.peta@gmail.com

Dátum 04.03.2018

Vložil Tomášik

Titulok Re:Hľadám novú prácu

Odpovedať

DObrý den poprosil by som Vaše CV . Aká je vaša znalosť anglického a ruského jazyka

Dátum 08.03.2018

Vložil info uver

Titulok Re:Re:Hľadám novú prácu

Odpovedať

Dobrý deň, pane
Stále potrebujete pôžičku? Ak áno, prosím, dajte mi pozor, aby som vám
mohol rýchlo pomôcť.
Ďakujem a čakám na čítani
patrickcornille4@gmail.com

Pridať nový príspevok

Hľadám prácu:

Dátum 06.04.2018

Vložil miroslava

Titulok hladam pracu

Odpovedať

surne si hladam pracu ako upratovacka len v Leviciach kontaktovat ma mozte na cisle 0940342589 len Levice za ponuky dakujem

Dátum 15.11.2017

Vložil Ján Lukáč

Titulok hľadám pracovného asistenta som na vozíku

Odpovedať

Hľadám si pomocníka pri práci rozvoz a predaj kníh.Pracovný asistent.Práca na dohodu 4x za týždeň /pondelok ,utorok-štvrtok piatok/.
Odmena za prácu 630€.
Len zo Žiliny od 7.30- 15.30
Nástup ihneď.
Kontakt 0949859374

Dátum 12.11.2017

Vložil DKL-Trans,s.r.o

Titulok vodič strojnik

Odpovedať

Ponúkame prácu vodič skladnik v okr. Námestovo.Prac. doba pon.-piatok 7-16hod. sobota 7,30hod - 13hod 1 víkend voľný .Nástupný plat 4,50 na hod v čistom,preplacanie dovolenky. Tel. 0903541773.

Pridať nový príspevok

Hľadám prácu:

Dátum 07.11.2017

Vložil Viera

Titulok hľadám si prácu

Odpovedať

Hľadám si prácu ako kuchárka,pom kuchárka,predavačka v bufete---mám 55 rok
tel:0903953586

Dátum 04.01.2018

Vložil Laco

Titulok Re:hľadám si prácu

Odpovedať

Hladam menu kuchára kuchárku alebo pomocnú silu v Bratislave dakujem som na čísle 0903068653

Dátum 20.02.2018

Vložil Kristína

Titulok Re:Re:hľadám si prácu

Odpovedať

Odkial ste?

Dátum 24.01.2018

Vložil Viera

Titulok Re:hľadám si prácu

Odpovedať

Dobrý večer nenapísali ste odkial ste .Dakujem za odpoved praca by bola v Eno zemianske kostolany 0905492846

Dátum 20.02.2018

Vložil Penzión Linda

Titulok Re:hľadám si prácu

Odpovedať

Práca vo Vrútkach - Penzión Linda. Ak máte záujem - t.č. 0907643409, 043/4282007

Dátum 20.02.2018

Vložil Kristína

Titulok Re:hľadám si prácu

Odpovedať

Dobrý večer.odkial ste?

Dátum 05.11.2017

Vložil Zuzka

Titulok Hotelový recepčný

Odpovedať

Ponúkam prácu na hotelovej recepcii v Bratislave.

Dátum 05.11.2017

Vložil vaclav

Titulok petrov

Odpovedať

Hladam si pracu ako delic hutneho materialu na pasovich pilach pieskovanie hutneho materialu vodic vzv

Dátum 28.09.2018

Vložil Praca v Nemecku Chemnitz Okolie

Titulok Re:petrov

Odpovedať

Poslite CV +Foto a my sa vam ozveme.
havrikanic-dusan@office-personal.com
https://www.office-personal.de/onlinebewerbung

Dátum 03.11.2017

Vložil Laura

Titulok Praca KE, Moldava a okolie

Odpovedať

Zdravim, hladam si pracu v administrative, TTP, od januara 2018. Som Bc, Ang jazyk, madarsky, office pouzivam. Kosice a okolie, dakujem

Pridať nový príspevok

Hľadám prácu:

Dátum 25.10.2017

Vložil Paula

Titulok Dobry vecer.

Odpovedať

Dobry vecer prajem.Hladam 2 az 3-tyzdnovu brigadu z ubytovanim., Brigadu hladam vo vinohradoch zber hrozna,dokladanie tovaru v supermarkete. Nie automobilovy priemysel. Nerobi mi problem pracovat 7-dni v tyzdni 10 az 12hodin dene. Info poprosim v sprave. Dakujem.

paja.hnedoocko@gmail.com

Dátum 21.04.2018

Vložil A.Durovkova

Titulok PONUKA PRACE

Odpovedať

Dobry den.CHcem sa spytat ci by ste nemala zaujem o pracu s kvetinovymi priesadami ,pestovanim paradajky,papriky. Dakujem.TEL.0940300024

Dátum 14.05.2018

Vložil jozef

Titulok Re:Dobry vecer.

Odpovedať

ak ste doposial nenašli pracu ozvite sa čt 0905659012

Dátum 25.10.2017

Vložil Ivka

Titulok Par hlada pracu v Rakusku

Odpovedať

Par hlada pracu v Rakusku v vyrobe.Nemecky vieme.Prax zo zahranicia z AT a CH .v pripade serioznej ponuky ma kontaktujte meilom linki90@azet.sk

Dátum 09.10.2017

Vložil Emília Jurčíková

Titulok ponuka práce.

Odpovedať

hľadám si prácu pomocne práce vo výrobe, upratovačka,pomocna silado kuchyne balenie štitkovaniev Sered a okolie. imel emíliajurcikova@gmail.com Pata,šoporna.

Dátum 17.10.2017

Vložil rasken

Titulok Re:ponuka práce.

Odpovedať

Dobrý deň, ak máte ešte stále záujem o prácu viem vám ponúknuť prácu v metal design. Jedná sa o prácu, kde sa montujú/ skladajú skrine. je to nenáročná práca pre ženy aj mužov. Práca na zmeny ranná a poobedná robia sa 8-mičky. Plat 900€ btt ( + bonusy a stravné lístky ). pri záujme nás môžete kontaktovať na tel. čísle: 0948312990

Dátum 28.09.2018

Vložil Praca v Nemecku

Titulok Re:ponuka práce.

Odpovedať

Vieme vas zamestnat

https://www.profesia.sk/praca/oppm-office-professional-personalmanagement-gmbh/O3496225
Tesime sa na spolupracu Dusan Havrikanic,Office personal

Dátum 04.10.2017

Vložil Martina

Titulok Hladam

Odpovedať

Hladam pracu vo vyrobe alebo pomocna sila do kuchyne ... V Novom Meste nad Vahom

Dátum 11.10.2017

Vložil Marián

Titulok Re:Hladam

Odpovedať

Dobrý deň. Chcel by som Vám ponúknuť prácu vo výrobe v Čachticiach. Hodinová sadzba 4-5,5eur, práca na 3 zmeny.

V prípade záujmu volať na tel.číslo 0907544554

Dátum 25.01.2018

Vložil Štefan

Titulok Re:Hladam

Odpovedať

Ponúkam prácu kuchára, pomocnej sily v kuchyni v Bratislave
0905461934. Ďakujem

Pridať nový príspevok

Hľadám prácu:

Dátum 28.12.2017

Vložil Ivan

Titulok Ponuka práce

Odpovedať

Ponúkam prácu v U. S. Steel pre zamocnikov. Týždenný turnus, víkend voľno. Plat 4,5-5 euro na hodinu. Ubytovanie zdarma.

Dátum 26.09.2017

Vložil Marianna

Titulok Praca, Dohoda, hladam...

Odpovedať

Hladam moznost privyrobenia si, vysokoskolske vzdelanie lekarskeho zamerania, ovladam aktivne nemecky aj anglicky jazyk, za ponuky vopred dakujem.

Dátum 28.09.2017

Vložil Oľga

Titulok Ponuka práce

Odpovedať

Dobrý deň vedela by som vám ponúknuť prácu v odvetví zdraví . Ak by ste mali záujem o prácu z domu, ponúkame prírodne produkty na báze kmeňových buniek a hľadáme šikovných spolupracovníkov na predaj týchto produktov s možnosťou si zarobiť, získať rôzne benefity a tiež získať pasívny príjem.

Dátum 29.09.2017

Vložil Kuzma

Titulok Re:Praca, Dohoda, hladam...

Odpovedať

Ahoj,skus napísať p.Balogovi robi nábor na zber jablk a hrozna cc 1 mesic plat 7-9eur.na hodku ja idem tiez. zoli.zloduch@gmail.com 0950342116 je z BA

Dátum 10.10.2017

Vložil Mato

Titulok Re:Re:Praca, Dohoda, hladam...

Odpovedať

Ahoj, ja sa tiez chystam na zber jablk a hrozna, napis mi prosim na mato576 (zavinac) azet sk

Dátum 04.10.2017

Vložil sladečkova

Titulok Re:Praca, Dohoda, hladam...

Odpovedať

hladajú na benzinole Lučny dvor

Dátum 11.10.2017

Vložil sona

Titulok Re:Praca, Dohoda, hladam...

Odpovedať

dobrý deň,
ponúkame možnosť privyrobiť si popri práci... váš záujem ešte trvá?

Dátum 08.11.2017

Vložil Jozef

Titulok Re:Praca, Dohoda, hladam...

Odpovedať

Hľadám niekoho s Košíc

Dátum 16.11.2017

Vložil Dominika

Titulok Re:Praca, Dohoda, hladam...

Odpovedať

Praca na private

Dátum 26.09.2017

Vložil Sidi Belemi

Titulok ponuka úveru

Odpovedať

Radi Vás pozývame, aby ste s nami spolupracovali a využili náš program financovania úverov a projektov. Ponúkame širokú škálu úverov na osobné aj obchodné zariadenia. Tento program financovania umožňuje klientovi využívať nízku úrokovú sadzbu vo výške 5% ročne po dobu 2 až 10 rokov. Kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu na adrese: loanexfinaid@gmail.com

Dátum 30.09.2017

Vložil jana

Titulok Re:ponuka úveru

Odpovedať

davate uver aj na pracov.dohodu plus.ciast.inv.dochodok?

Dátum 12.09.2017

Vložil Anna

Titulok Hľadám prácu

Odpovedať

Hľadám prácu učiteľky ZŠ alebo MŠ. Mám apr. predmetov SJL a NV.
Lokalita: Michalovce a okolie
Tel.: 0917117866
email: leskovska7@zoznam.sk

Dátum 08.09.2017

Vložil Ivana

Titulok Ponukam nadstandartne privyrobenie

Odpovedať

Ponukam moznost nadstandartneho privyrobenia si. Ide o multilevel. Odporucam osobne stretnutie kde vsetko vysvetlim :-)

Dátum 06.09.2017

Vložil Lenka siposova

Titulok Praca v sbs _ preukaz aj na splatky

Odpovedať

Hladam pracovnima sbs pre Nove Mesto nad Vahom a Dubnicu nad Vahom t.c.0919 047 208

Dátum 06.09.2017

Vložil Marián

Titulok pracovný terapeut

Odpovedať

Hladám prácu ako pracovný terapeut v dome sociálnej starostlivosti s klientmi(mentálne postihnutie,duševné,psichické poruchy),možnosť práce s klientmi aj v záhrade vo vnútri zariadenia,v pracovnej dielni.
Takmer 3 ročná prax
Stredná škola s maturitou
Absolvovaný kurz pre pracovnú terapiu

Lokalita: Bratislavský,Trnavský kraj

Kontakt: 0907416541

Dátum 04.09.2017

Vložil marek

Titulok Potrebujete

Odpovedať

Potrebujete úver pošlite nám teraz: marekhaval4000@gmail.com

Dátum 03.09.2017

Vložil Erika

Titulok Hľadám prácu popri zamestnaní

Odpovedať

Som s 2 deťmi potrebujem si privyrobiť napr. žehlením, upratovaním, umývaním okien, varením.

Dátum 23.09.2017

Vložil Martin

Titulok Re:Hľadám prácu popri zamestnaní

Odpovedať

Dobrý deň,
Stále hľadáte prácu?

Hotelová chyžná v Bratislave.
Ak máte záujem, kontaktujte ma na:
martinpodolak98@gmail.com

Dátum 19.10.2017

Vložil Lucia

Titulok Re:Hľadám prácu popri zamestnaní

Odpovedať

Dobry den,viem vam ponuknut serioznu pracu a samozrejme velmi dobre financne ohodnotenu. 0915059434 alebo mi poslite vase cislo

Dátum 31.10.2017

Vložil Zoltan

Titulok Re:Re:Hľadám prácu popri zamestnaní

Odpovedať

0915 956 812

Dátum 15.12.2017

Vložil Masiastvo

Titulok Re:Hľadám prácu popri zamestnaní

Odpovedať

Dobrý den,mam pre vas brigadu na soboty 0905546050

Dátum 13.01.2018

Vložil Bartosova lenka

Titulok Re:Re:Hľadám prácu popri zamestnaní

Odpovedať

Dobry vecer mam zaujem mam aj kurz mozetemi zavorat prosym vaz 0940919423

Dátum 22.08.2017

Vložil Zuzana

Titulok Hľadám prácu

Odpovedať

Hľadám prácu na TPP v oblasti administratívy, call centra, referentka, junior účtovníctva. Prax mam zo súdu ako odborná referentka na exekučnom oddelení, v call centrách aj s účtovníctvom. Poprosím kontaktovať na telefónne číslo: 0911 511 145 Ďakujem

Dátum 22.08.2017

Vložil Nora

Titulok Re:Hľadám prácu

Odpovedať

Dobrý deň, chcem sa spýtať či ešte stále hľadáte prácu v oblasti administratívy ? Máme akurát voľné pracovné miesta v kancelárii vo Zvolene. Ak áno prosím kontaktujte ma na mail nonus@zoznam.sk

Dátum 06.09.2017

Vložil Múková

Titulok Re:Re:Hľadám prácu

Odpovedať

Dobrý deň,
ja si tiež hľadám miesto ako administratívny pracovník, ak ešte nemáte obsadené miesto.
Môžete ma kontaktovať na 0908 613 533, alebo na mukovaa@gmail.com.
Ďakujem.

Dátum 05.10.2017

Vložil Julius dirda

Titulok Re:Re:Hľadám prácu

Odpovedať

Aká je to práca copisom potrepova mam este dvoh kamaratov

Dátum 20.08.2017

Vložil Lukas

Titulok Ponúkam prácu na zivnost

Odpovedať

Potrebujem dvoch šikovných zeleziarov,armovacov,pomocníkov na živnosť.Velmi dobre platená práca v prípade záujmu ma kontaktujte 0903 431 210

Dátum 19.08.2017

Vložil Ľudmila

Titulok Zdravotná sestra

Odpovedať

Zdravotná sestra hľadá prácu v Trenčíne a okolí. Tel.: 0907317619

Dátum 26.09.2017

Vložil Elena

Titulok Re:Zdravotná sestra

Odpovedať

Prosom ozvite sa mi na tel. 0901918159

Dátum 29.09.2017

Vložil Marta Rojková vedúca jaslí Bratislava I

Titulok Zdravotná sestra

Odpovedať

Ponúkam volné miesto pre zdravotnú sestru na poziciu opatrovateľky v jasliach v BA od Novembra 2017,info na tel.+421905767364

Dátum 28.09.2017

Vložil Oľga

Titulok Re:Zdravotná sestra

Odpovedať

Dobrý deň vedela by som vám ponúknuť prácu v odvetví zdraví . Ak by ste mali záujem o prácu z domu, ponúkame prírodne produkty na báze kmeňových buniek a hľadáme šikovných spolupracovníkov na predaj týchto produktov s možnosťou si zarobiť, získať rôzne benefity a tiež získať pasívny príjem.

Dátum 17.08.2017

Vložil Miro

Titulok práca

Odpovedať

ešte máte záujem?....mám prácu v nemecku

Dátum 07.08.2017

Vložil Lenka

Titulok Penzion

Odpovedať

Hladame casnicku-casnika do penzionu v Salzburgu.S nastupom ihned.Dakujem.Mobil:0904916046

Dátum 24.07.2017

Vložil František

Titulok Masér

Odpovedať

Hľadám prácu pre maséra,mám masersku školu ,15 ročnú prax v
zahraničí,slobodný,38 ročný

Dátum 28.07.2017

Vložil Zuzana

Titulok Re:Masér

Odpovedať

Dobry den, mate este zaujem o pracu masera? Moze byt aj zahranicie?

Dátum 30.11.2017

Vložil Turecekova Gabriela

Titulok Re:Masér

Odpovedať

ponukame pracu v Rakusku prte maserov ubytovanie zdarma.

Dátum 22.01.2018

Vložil Katarína

Titulok Re:Masér

Odpovedať

Dobrý deň,ponúkam pre maséra v Bratislave na TPP.

Dátum 22.07.2017

Vložil Ivan

Titulok Stavebný inžinier-dôcodca 63 r.

Odpovedať

Hľadá prácu v stavebníctve, môže byť i Nemecko, kde som pracoval cca 10 rokov ako stavbyvedúci-Nemčina B1-pokročilý.
Oblasť Nemecko, Nitriansky a Trenčiansky kraj prednostne, pracovný pomer i na kratšiu dobu.
Kontakt: ivan842530@gmail.com
Ďakujem.

Dátum 19.09.2017

Vložil WSV Personalservice

Titulok Re:Stavebný inžinier-dôcodca 63 r.

Odpovedať

Dobry den nabizeme praci v nemecku na stavbu luxusnich yacht. Pokud mate zajem prosim poslete mi vas zivotopis. Dekuji s pozdravem Schneider
Schneider@wsv-personalservice.de

Pridať nový príspevok

Hľadám prácu:

Dátum 04.07.2017

Vložil Milan

Titulok PRÁVO A LEGISLATIVA - HLADAM PRACU

Odpovedať

Hladam pracu ako firemny pravnik prip. inu poziciu v oblasti pravo a legislativa.
Vyštudoval som právnickú fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. Mojimi prednosťami sú precíznosť, flexibilita, ochota učiť sa, lojalita a zmysel pre zodpovednosť. Z predchádzajúcich pracovných skúseností mám dobré organizačné a komunikačné schopnosti, ktoré viem využiť v práci s klientmi i v pracovnom kolektíve. Z právnej oblasti mám skúsenosti najmä z oblasti obchodného práva (založenie/vznik/zmena obchodných spoločností a pod.), poradenstvo v občiansko-právnych vzťahov, komunikácia s úradmi a inštitúciami, spracovanie kúpno-predajných zmlúv hnuteľného i nehnuteľného majetku, vkladov do katastrov a pod.

Lokalita: Bratislavsky a Trnavsky kraj prevazne.

Dakujem.

Dátum 01.10.2017

Vložil PERSONICA

Titulok Re:PRÁVO A LEGISLATIVA - HLADAM PRACU

Odpovedať

ZDRAVIME VAS AK MATE ZAUJEM OTVARAME NOVU PERSONALNU AGENTURU A CHCETE SPOLUPRACOVAT KONTAKTUJTE NAS PROSIM 0940131833

Dátum 02.07.2017

Vložil Maria

Titulok Hľadám prácu farmaceutickej laborantky v Bratislave

Odpovedať

Mám atestaciu z technologie liekových foriem. Rada by som pracovala v nemocničnej lekárni v Bratislave.Pracovala som už v takej lekárni ale aj vo verejnej. Mám 30rokov praxe. Kontakt varmary626@gmai.com

Dátum 30.06.2017

Vložil Peter

Titulok Práca pre elektrikárov a potrubárov

Odpovedať

Zdravím, hľadám schopných elektrikárov a potrubárov...

Na projekte v Duslo a.s. Obsadzujeme pracovnú pozíciu POTRUBÁR.

Požiadavky:
-Samostatnosť
-Prax v obore
-Znalosť izometrie
-Zdravotná spôsobilosť

Ponúkame:
-Dlhodobú spoluprácu
-Výplatná mzda každýcnh 30 dní

Miesto Šala práca na zmluvu aj na živnosť.

Kontakt : +421905137668
-------------------------------------------------------------------------

Trvalý pracovný pomer

Práca je celoročne.

Výučný list v danom odbore výhodou podmienkou s vyhláškou: 21, 22, 23, 24

Elektrikári: bytový - domový alebo priemyselný, podľa skúseností a praxe

Ubytovanie: Zabezpečené a hradené zamestnávateľom
Práca je na turnusy, možnosť nadčasov, výplaty každý týždeň

Znalosť jazyka: akceptovaná úroveň A2 - pracovná oblasť týchto jazykov: nemecky alebo anglicky alebo poľsky.


Auto výhodou nie podmienkou

Uzávierka pozícií: 03.07.2017

Kontakt: +421905137668

Dátum 29.06.2017

Vložil Mgr. Jozef sarvaš

Titulok Hľadám prácu

Odpovedať

Som vyštudovaný právnik. Robil som v oblasti riadenia marketingu a logistiky, ako aj v štátnej správe.

Dátum 25.07.2017

Vložil adriana

Titulok Re,:Hľadám prácu,ako,opratovacka

Odpovedať

,prosim.o,oneakej.praci,ako,opratovacka.alebo,opatrovatelka

Dátum 26.07.2017

Vložil Filip

Titulok Re:Re,:Hľadám prácu,ako,opratovacka

Odpovedať

Praca na TPP plat 1000 brutto a provizie.Spolupracujeme s medzinarodnym obchodnikom s cennymi papiermi.Napln prace komunikacia s klientmi,posielanie vizitiek,dohadovanie stretnuti....

Dátum 26.07.2017

Vložil Lucia

Titulok Re:Re,:Hľadám prácu,ako,opratovacka

Odpovedať

Ahoj.ponukam pracu v Grecku na post barmanka casnicka konzumenta. Pracuje sa 6 dni sobota volna. Ubytovanie a strava zabezpecena plat je od 1000 viac. Kolektiv je slovensky. Ak by si mala zaujem ozvy sa budem rada s pozdravom Lucia 15Lucka10@azet.sk

Dátum 17.08.2017

Vložil Milan

Titulok Re:Re,:Hľadám prácu,ako,opratovacka

Odpovedať

Dobry den,mate zaujem o opatrovanie do UK?

Dátum 21.09.2017

Vložil Centrum Agency s.r.o.

Titulok Re:Re,:Hľadám prácu,ako,opratovacka

Odpovedať

Dobrý deň pani Adriana,

Reagujeme na vašu ponuku práce ako upratovačka alebo opatrovateľka, ktorú sme našli na portály www.hladam-pracu.eu

Budeme veľmi radi ak Vám môžeme ponúknuť vhodné zamestnanie podľa vami zadaných požiadaviek.
Poprosíme Vás vyplniť formulár pre uchádzača o zamestnanie na našej stránke: https://www.centrumagency.sk/m/formular-15/
a preposlať na našu emailovú adresu.
Sme agentúra, ktorá sprostredkováva zamestnanie.
Za 30,- eur administratívny/klientský poplatok Vám poskytneme záruku za pravidelné ponuky zasielané na Váš email v období 3 mesiacov.
V súčasnej dobe u nás prebieha odmena do 200 eur, ak na novom mieste vydržíte 3 mesiace.
(odmena sa týka práce len na TPP)

Ak Vás naša ponuka zaujala a máte akékoľvek otázky, prosím napíšte nám alebo vyplňte dotazník a my Vás budeme kontaktovať.

S pozdravom
Kornélia Koštialová

Centrum Agency, s.r.o.
mail: centrumagencysro@mail.telekom.sk
web: www.centrumagency.sk
Tel. 00421 055 728 9759

Pridať nový príspevok

Hladam pracu:

Dátum 20.05.2017

Vložil Michal Teraj

Titulok Hľadám prácu pre študenta, plynulý v Angličtine

Odpovedať

Hľadám prácu vhodnú pre plnoletého študenta strednej školy, bez praxe. Aktívne ovládam Anglický jazyk slovom i písmom. Zároveň ovládam prácu na Internete a bežne používané programy v balíku MS Office. Medzi moje prednosti patrí zodpovednosť, precíznosť, disciplína a dochvíľnosť.

Momentálne som výmenným študentom na strednej škole v Californii, USA, odkiaľ sa vraciam na Slovensko v Júny 2017 a budem pokračovať v štúdiu na strednej škole v Košiciach. Mám záujem o dlhodobý pracovný pomer.

Rád prijmem pozvanie na osobný pohovor vo Vami určenom termíne.

Za všetky ponuky vopred ďakujem.

Dátum 20.05.2017

Vložil Michal Teraj

Titulok Re:Hľadám prácu pre študenta, plynulý v Angličtine

Odpovedať

Ponuky prosím zasielajte na michalteraj@gmail.com

Dátum 16.05.2017

Vložil Drahoslava Kurtikova

Titulok hladam pracu ako kucharka

Odpovedať

Hladam pracu ako kucharka mam 6r prax ako hlavny kuchar .....kont.0915424878..


Dátum 20.05.2017

Vložil Martin Fecura

Titulok Re:hladam pracu ako kucharka

Odpovedať

V akom okrese?

Dátum 21.06.2017

Vložil weiszovakristina@icloud.com

Titulok Re:Re:hladam pracu ako kucharka

Odpovedať

este hladate pracu?

Dátum 02.07.2017

Vložil Marta Rojková vedúca jaslí Bratislava I

Titulok Re:Re:Re:hladam pracu ako kucharka

Odpovedať

Dobrý deň, od Októbra hľadáme vyučenú kuchárku do našich jaslí, ak by ste mali záujem o bližšie informácie napíšte : jaslecajkovskeho1@gmail.com
Ďakujem, s pozdravom
Marta Rojková vedúca jaslí

Dátum 05.07.2017

Vložil Marta Rojková

Titulok Re:Re:Re:hladam pracu ako kucharka

Odpovedať

Odkiaľ ste? Kde hľadáte prácu kuchárky?

Dátum 02.07.2017

Vložil Marta Rojková vedúca jaslí Bratislava I

Titulok Re:Re:hladam pracu ako kucharka

Odpovedať

Dobrý deň, od Októbra hľadáme vyučenú kuchárku, práca je len v pracovné.dni. Ak máte záujem o bližšie informácie napíšte na jaslecajkovskeho1@gmail.com.
S pozdravom

Dátum 05.07.2017

Vložil Fecura

Titulok Re:Re:hladam pracu ako kucharka

Odpovedať

Dobrý deň
Odkiaľ ste?

Dátum 05.07.2017

Vložil Marta Rojková

Titulok Re:Re:hladam pracu ako kucharka

Odpovedať

V akom meste?

Pridať nový príspevok

Hľadám prácu:

Dátum 14.05.2017

Vložil Helena Gáliková-Helga

Titulok Ponuka brigády pre dôchodkyňu ,zťp

Odpovedať

Hľadám spolahlivú, čistotnú a šikovnu dôchodkyňu, alebo Zťp ženu do pekarničky v Prešove na vypomoc v dopoludnajšich hodinách .Nutný zdravotný preukaz a hygienické minimum. Kontakt: 0907920066 . max . 2 € /h.

Dátum 11.05.2017

Vložil Lucia

Titulok administratíva

Odpovedať

Hľadám prácu asistentky. Pracujem v advokátskej sfére. Vyhotovujem platobné rozkazy, návrhy na súd, darovacie zmluvy, kúpne zmluvy, zakladám sročky, robím zmeny v obchodnom registry, komunikácia s úradmi, s klientmi na profesionálnej úrovni, realitná činnosť, publikovanie inzerátov, bežné administratívne činnosti - pošta, účtovné doklady, vybavovanie telefonátov, servis. Ako sa hovorí, dievča pre všetko. Môj plat je 600 EUR a pri tom všetkom, čo robím, je to málo. Pokiaľ je niekto, kto má nároky, no vie to aj ohodnotiť, kontaktuje ma na tel. čísle: 0908 918 030. Lucia z Banskej Bystrice

Dátum 10.05.2017

Vložil ANER HAUS

Titulok Pracovná pozícia gazdinka- pomocnica v domácnosti klientov v rámci BA je pre šikovnú a skúsenú ženu. Ponuka je na pracovnú zmluvu

Odpovedať

Pracovná pozícia gazdinka- pomocnica v domácnosti klientov v rámci BA je pre šikovnú a skúsenú ženu. Ponuka je na pracovnú zmluvu, plný prac úväzok, alebo skrátený úv. , prípadne aj na dva tri dni v týždni, ale pravidelne.
Gazdinka môže mať v pracovnom týždni aj 5 – 6 pridelených domácnosti, ktoré si raz do týždňa chodí pravidelne udržiavať upratovaním.

Náplň (druh) práce Udržiavanie čistoty v domácnosti klienta a všetky pomocné práce, ktoré denne ženy vykonávajú vo svojej domácnosti. Pracovnou náplňou gazdinky je presne to, čo je prácou každej ženy , ktorá má svoju domácnosť, starostlivosť o chod domácnosti, - upratovanie, žehlenie, pranie, - obsluha domácich spotrebičov,.
Podmienka: Bývanie v Bratislavskom kraji. Veľké skúsenosti v oblasti vedenia domácnosti, čistotnosť, poriadkumilovnosť, pružnosť, flexibilita, maximálna znalosť domácich prác, znalosť čistiacich pomôcok a prostriedkov, samostatnosť, cit pre detaily, estetické cítenie ,ochota učiť sa, komunikatívnosť, vysoké pracovné nasadenie, lojalita, čistý RT.
Hláste sa na uvedenú pozíciu len ak spĺňate uvedené kritéria a ste rozhodnutá pracovnú pozíciu prijať.

Ponúkané výhody : Práca trvalého charakteru pri spokojnosti, všetky výhody a zákonom stanovené benefity zamestnanca, finančné, výkonnostné odmeny.
Pracovný čas minimálne : od 8:00 do 16.00
Práca na jednozmenný pracovný režim, základné vzdelanie prax minimálne 3 roky

Životopis a motivačný list (odôvodnenie záujmu o pracovnú pozíciu) posielajte mailom, info@anerhaus.sk, alebo na adresu ANER HAUS s. r. o. Röntgenová 20, 85101 BRATISLAVA, prípadne nás kontaktujte telefonicky a dojednajte si pracovný pohovor.

Pridať nový príspevok

Hľadám prácu:

Dátum 07.05.2017

Vložil Katarína

Titulok Fitness

Odpovedať

Hľadám prácu v oblasti športu ako napr. recepčná vo fitness centre v Nitre s okoli . Mám rada šport a čo sa športu týka . Mail : katinka983@gmail.com. Tel. kontakt 0905824603.

Dátum 04.05.2017

Vložil Ján Adam

Titulok práca

Odpovedať

Hľadam slušne platenú prácu ako kontrolor, pers precovník ORK. rokov praxe.

Dátum 04.05.2017

Vložil Ján

Titulok hľadám prácu

Odpovedať

Pekný deň,som na invalidnom,no potrebujem zmenu a niekde si nájsť prácu,potrebujem reštartovať,ostal so sám,stratil zmysel života,ťažké práce už nejako nenarobím,no vedel by som sa starať o dom,či viac domov,mám 54r,vzhľadovo v pohode,no nie mládenec,masírujem 30r,snažím sa byť spoľahlivý,som slušný,no po hlave si skákať zas nedám,mám rád pravdu,humor a pohodu,poviem to takto,....proste byť tak nejak pre všetko čo potrebujete,skúste to so mnou,ja verím ak budete férový,priateľský tiež, že budete spokojný,ano utekám preč od všetkého čo som poznal a roky tu prežil,možno sa vám môj inzerát zdá čudný,no čo už,som ochotný prejsť aj previerkou,dám vám register trestov,len mi už nejak tu kde žijem dochádzajú sily,ešte žiť.Dakujem :o)

Dátum 04.05.2017

Vložil Ján

Titulok Re:hľadám prácu

Odpovedať

...0902858387 tento kontakt patrí k inzerátu Ján-invalid.......pardon,zabudol som

Dátum 15.05.2017

Vložil Domenica

Titulok Re:hľadám prácu

Odpovedať

Dobrý deň, napíšte mi prosím, aký vzťah máte k záhrade a zvieratám a niečo o sebe.
Možno by som o niečom pre vás vedela.

hexe.domenica@gmail.com

Dátum 27.06.2017

Vložil Ján

Titulok Re:hľadám prácu

Odpovedať

Dobrý deň odkiaľ ste ?

Dátum 10.07.2017

Vložil Eva Rozbroy

Titulok Re:hľadám prácu

Odpovedať

Dobr deň, je Váš dopyt ešte aktuálny?

Dátum 27.04.2017

Vložil Zdeněk

Titulok Neumím jazyk :-)

Odpovedať

Hledám práci v zahraničí bez nutnosti znalosti jazyka.Vrátil jsem se z Německa,kde jsem pracoval jako zahradník.Jsem vyučený strojař(ale dlouho jsem to nedělal),dlouho jsem pracoval jako ofsetový tiskař na dvoubarvě.Momentálně pracuji ve Švédsku v lese,kde budu končit.Rád se učím nové věci.Výpomoc v penzionech na chatách,pomocné práce v kuchyni,sběr ovoce….Nejlépe práce na jihu.Nabízím pracovitost,spolehlivost,učenlivost,slušné chování.Ř.p.-B..Děkuji paseka.z@seznam.cz,(nejlépe schůzka v česku)

Pridať nový príspevok

Hľadám prácu:

Dátum 14.05.2017

Vložil Alena

Titulok Za krásami Slovesnka

Odpovedať

Hľadám si prácu ako sprievodkyňa pre slovenských i zahraničných klientov v období od júna do konca letnej sezóny. Som zodpovedná, ústretová, jazykovo zdatná. Ozývajte sa mi prosím na email andalone@azet.sk

Dátum 20.04.2017

Vložil Renáta Geciova

Titulok Pani

Odpovedať

Hľadám prácu ako Chyzna na 2 týždňové turnusy som flexibilná spoľahlivá pracovitá rýchlo sa učím .

Dátum 22.04.2017

Vložil Vladimir Bujdak

Titulok Re:Pani

Odpovedať

Dobrý den
Poďte cestovať za 0 a zmeňte si život s príjmom,ktorého výška závisí iba od Vas.pisete ze ste spoľahlivá a rýchlo sa učíte nové veci.
Ponuka šita pre Vas.
Nájdete si hodinu času,ktorý môže znamenať veľkú zmenu pre Vás?
Kontakt 0910 218 187
vladimir.bujdak@gmail.com

Cestujte múdro

Dátum 08.06.2017

Vložil Viera

Titulok Re:Pani

Odpovedať

Dobry den,
ponukam pracu - upratovanie kancelárskych priestorov v popoludnajsich hodinach v lokalite Bratislava 2 - ak by ste mali zaujem, prosim, ozvite sa mi - vierabrockova@gmail.com, 0911 880 233
dakujem
Viera

Dátum 20.04.2017

Vložil Ladislav

Titulok Práca v stavebníctve na vrtných strojoch

Odpovedať

Súrne hľadám prácu na Slovensku na pozíciu razič tunelov,strelmajster a pod.Mám dlhoročnú prax a skúsenosti na všetkých vrtných strojoch.
Nástup možný ihneď.Kontakt:miki705@azet.sk

Dátum 20.04.2017

Vložil Daniela

Titulok Práca v SPA

Odpovedať

Dobrý den, veľmi rada by som sa zamestnala niekde v penzione alebo malom hoteli v SPA alebo wellnes, na rôzne práce. Som z PO, SŠ, ovládam NJ (podotýkam, nie ako masérka).
Tel.: 00421 905841302

Dátum 22.04.2017

Vložil Vladimir Bujdak

Titulok Re:Práca v SPA

Odpovedať

Dobry den,chcem Vám ponúknuť príležitosť pracovať v najrozsiahlejšom odvetvi turizme.
Zmeňte svoje sny na skutočnosť.
Možné nezáväzne hodinové stretnutie,ktoré Vám môže zmeniť Váš život.
Cestujte za 0
Kontakt: 0910 218 187
vladimir.bujdak@gmail.com

Dátum 25.04.2017

Vložil Denisa

Titulok Re:Práca v SPA

Odpovedať

Dobry den,

mala by som pre Vas velmi dobre ohodnotenu pracu vo Svajciarsku, ak mate zaujem tak piste na dhenisia@azet.sk

Dátum 26.04.2017

Vložil Jana Koperová

Titulok Re:Re:Práca v SPA

Odpovedať

Hľadáme prácu ako pár (muž a žena) obaja 51-roční.
On- strojný inžinier, pracuje však v stavebníctve a stavia domz na kľúč (od A po Z)
Ona - učiteľka na 2. stupni + vzdelávanie detí cudzincov

Pridať nový príspevok

Hľadám prácu:

Dátum 17.04.2017

Vložil Ivana scepankova

Titulok praca

Odpovedať

Hladam praci ako upratovacka mam prax upratovanim aj zahratnistvo tiem mam vtom prax tel.0904011751

Dátum 10.05.2017

Vložil ANER HAUS

Titulok praca

Odpovedať

Pracovná pozícia gazdinka- pomocnica v domácnosti klientov v rámci BA je pre šikovnú a skúsenú ženu. Ponuka je na pracovnú zmluvu, plný prac úväzok, alebo skrátený úv. , prípadne aj na dva tri dni v týždni, ale pravidelne.
Gazdinka môže mať v pracovnom týždni aj 5 – 6 pridelených domácnosti, ktoré si raz do týždňa chodí pravidelne udržiavať upratovaním.

Náplň (druh) práce Udržiavanie čistoty v domácnosti klienta a všetky pomocné práce, ktoré denne ženy vykonávajú vo svojej domácnosti. Pracovnou náplňou gazdinky je presne to, čo je prácou každej ženy , ktorá má svoju domácnosť, starostlivosť o chod domácnosti, - upratovanie, žehlenie, pranie, - obsluha domácich spotrebičov,.
Podmienka: Bývanie v Bratislavskom kraji. Veľké skúsenosti v oblasti vedenia domácnosti, čistotnosť, poriadkumilovnosť, pružnosť, flexibilita, maximálna znalosť domácich prác, znalosť čistiacich pomôcok a prostriedkov, samostatnosť, cit pre detaily, ochota učiť sa, komunikatívnosť, lojalita, čistý RT.
Hláste sa na uvedenú pozíciu len ak spĺňate uvedené kritéria a ste rozhodnutá pracovnú pozíciu prijať.

Ponúkané výhody : Práca trvalého charakteru pri spokojnosti, všetky výhody a zákonom stanovené benefity zamestnanca, finančné, výkonnostné odmeny.
Pracovný čas minimálne : od 8:00 do 16.00
Práca na jednozmenný pracovný režim, základné vzdelanie prax minimálne 3 roky

Životopis a motivačný list (odôvodnenie záujmu o pracovnú pozíciu) posielajte mailom, alebo na adresu ANER HAUS s. r. o. Röntgenová 20, 85101 BRATISLAVA, prípadne nás kontaktujte telefonicky a dojednajte si pracovný pohovor.

Dátum 25.05.2017

Vložil David Hassan

Titulok Re:praca

Odpovedať

Je mi ľúto, že som vám poslal tento e-mail, pretože mnohí následovníci prišli ako nevyžiadané e-maily vo vašom nevyžiadanom priečinku, dovoľte mi oznámiť, že David Hassan Loan Limited v súčasnosti ponúka 2% úver všetkým. Ak hľadáte akýkoľvek druh financií, kontaktujte nás na e-mailovej adrese: Pattond72@yahoo.com
Vyplniť návrat ...
názov:
Krajina:
Mobilné:
Výška pôžičky:
Trvanie úveru:
Prosím, neodpovedajte na tento e-mail vopred, ale všetky odpovede na tento kontaktný e-mail: Pattond72@yahoo.com

Dátum 08.06.2017

Vložil Viera

Titulok Re:praca

Odpovedať

Prajem pekny den Ivana,
ponukam pracu - upratovanie kancelarii v lokalite Bratislava 2 - Ružinov.
Ak mate zaujem, ozvite sa mi prosim.
vierabrockova@gmail.com

Dátum 10.04.2017

Vložil Laco

Titulok Rakusko

Odpovedať

Dobrý deň hľadám mladých a šikovných stavbárov do Rakúska. Podmienka je živnosť
0904356398

Dátum 06.04.2017

Vložil Pracant 26

Titulok Hladám si akúkolvek serioznu prácu za dobrú mzdu AT/DE/SK

Odpovedať

Dobrý deň, som 26 ročný statný mládenec, hladám si serioznu prácu bud v Rakusku,Nemecku alebo SK(Bratislava)
Pôvodom som z BA, Ideálna by bola Viedeň a okolie, môže to byť čokolvek, kde nieje potrebné komunikovať v Nemeckom jazyku, stačí pracovná sila,morálka a chuť si čestne zarobiť na živobytie.

Lepšie je robiť Upratovača/alebo v MC Donalde za 1200e/netto ako robiť túto istu prácu na Slovensku za 450e a tváriť sa ,že som "štastný" človek.

Ak to viete pochopiť a ponúkate serioznu spoluprácu napíšte mi prosím na email assaasin@centrum.sk

Píšte mi v podobe: pracovný čas,názov pozície, plat, a všetky podrobnosti, na neseriozne ponuky kde nikto nenapíše nič z čoho by som videl,že je to seriozne, nebudem reagovať......

Ďakujem za pochopenie.

Dátum 24.04.2017

Vložil Lakatosova

Titulok Re:Hladám si akúkolvek serioznu prácu za dobrú mzdu AT/DE/SK

Odpovedať

Dobry den, sme Firma v Engelhartstetten, asi 15 km od Bratislavy a hladame 10 robotnikov na prace v stavebnictve a manzelsky par na prace v domacnosti a na zahrade. Pociatocny plat je 1.000€, pre zenu 700€.
V pripade zaujmu prosim odpoved na lakatosusb@gmail.com

Dátum 14.09.2017

Vložil GABRIELA OLAHOVA VOJTECH OLAH

Titulok Re:Re:Hladám si akúkolvek serioznu prácu za dobrú mzdu AT/DE/SK

Odpovedať

HLADAME SI PRACU SME MANZELIA TO JE JEDNO AKU AJ UPRATOVAT ALE SME UZ STERSI MAME 59 58 ROK ALE PRACOVAT CHCEME NEBOJIME SA PRACI AKEJ KOLVEK MOJE CIS 0911595422

Dátum 02.04.2017

Vložil Mrs Olivia Marrice

Titulok ponuka pôžičky

Odpovedať

text nieje podporovaný pre tento druh inzercie.....

Pridať nový príspevok

Hľadám prácu:

Dátum 01.04.2017

Vložil Miroslava Kocúrová

Titulok Vyučovanie-doučovanie

Odpovedať

Vyučovanie a doučovanie nemeckého jazyka, rôzne úrovne, od A1 až po úroveň C1, rozvíjanie konverzácie, porozumenie čítanému textu, počúvanie s porozumením. Výučba možná aj cez skype. Kontakt: miroslavakocurova@gmail.com; telefón: 0918 936 920.

Dátum 31.03.2017

Vložil Martin

Titulok Strojové vyšívanie Tajima - 10 ročná prax !

Odpovedať

Mám 29 rokov a som z Nitry. Hľadám prácu ako operátor vyšívacieho stroja.
Mám 10 ročnú prax v obsluhovaní vyšívacích strojov Tajima TEMX-C aj novej verzie TMAR-KC a jednohlavovej TEJT II-C1501.
Taktiež mám skúsenosť s nažehľovaním textilu - Flex, Flock a krátkodobú prax v obsluhe UV tlačiarne Roland VersaUV LEF.
Ovládam prácu vo Photoshope.
email: MartineM@zoznam.sk

Dátum 28.03.2017

Vložil Elena

Titulok BC

Odpovedať

Som študentka posledneho ročníka sociálnej pedagogiky, mám 25 rokov a hladam si prácu aleb dohodu zhoruba od júna , júla, zatiaľ možno brigádu na niekoľko hod v týždni.
Mohlo by ísť o prácu v detskom kútiku, v knižnici, v odbore sociálna pedagogika alebo vychovavateľstvo, pripadne prácu v callcentre v okrese Spišská Nová Ves, prípadne Poprad
Za odpovede budem vďačná.
zelonkova.elena@gmail.com

Dátum 26.03.2017

Vložil MATTHEW

Titulok VODIC DO 3,5 T

Odpovedať

Hľadám prácu vodiča, najlepšie na dodávku alebo plachtu do 3,5 t ( zásobovanie,rozvoz tovaru,materiálu,zamestnancov v rámci SK,CZ,H,PL a blízkeho okolia, kazdy vecer doma ...) Možnosť práce aj na živnosť. Viac ako 1 000 000 km bez nehody, znalost ciest, bohate skusenosti z medzinarodnej autodopravy ... KONTAKT MAILOM PRIPADNE SMS : profidriver@centrum.sk prip. 0904 359 444

Dátum 09.07.2017

Vložil Joja

Titulok Re:VODIC DO 3,5 T

Odpovedať

Dobry den, je to este aktualne?

Dátum 22.03.2017

Vložil Luke

Titulok Získať úver bez stresu teraz!

Odpovedať

text nespĺňal podmienky inzercie....

Pridať nový príspevok

Hľadám prácu:

Dátum 19.04.2017

Vložil Milan

Titulok Hladam pracu stavebnictve atd

Odpovedať

Dobry den
Hladam pracu v stavebnictve ako murar sadrokarton zahradnictvo alebo aj upratovacie a buracie prace
Mam vlastnu dopravu najlepsie okoli galanty senec bratislava
0940 777 155

Dátum 06.05.2017

Vložil Alena Čičová

Titulok Re:Hladam pracu stavebnictve atd

Odpovedať

...hľadáme do tímu nových ľudí, ktorí chcú zmeniť životný štýl a sú ochotní pracovať na sebe, bez vstupného kapitálu rozbehnúť moderný biznis...spolupráca s nemeckou firmou za adekvátne finančné ohodnotenie....
.... ak máte záujem ozvite sa emailom, dohodneme si telefonický hovor ....alenacicova@gmail.com

Dátum 18.03.2017

Vložil Peter

Titulok Hľadám prácu v zahraničí

Odpovedať

Som študent VŠ ktorý na 3,5 mesiaca plus mínus hľadá brigádu cca od polovice júna 2017.
Prax: elektrikár, pomocník na stavbe, sklad anglicko
Hľadám nejakú čo najviac platenú prácu v Švajčiarsko ( základy nemčiny, maturita B2 )
Fínsko, Nórsko, Švédsko ( angličtina na komunikatívnej úrovni )
alebo potom niečo na mori ( ako čašník, pomocník v kuchyni )- s angličtinou , rád spoznávam svet.
Nebránim sa veľmi náročným prácam či už fyzicky alebo psychicky, som veĽmi rýchlo učenlivý a trpezlivý.
Ak by mal niekto nejakú ponuku, prosím ozvitesa mi na email prípadne telefonicky, Ďakujem
email: matezaco@gmail.com
Tel. č. 0904698890

Dátum 17.03.2017

Vložil Brano

Titulok Hladam pracu v IT oblasti

Odpovedať

Mam 44 rokov a som po chorobe na inv. dochodku. V minulosti som pracoval v IT sektore na roznych poziciach, od operatorskych cez administraciu systemov a programovanie. Spravoval som systemy beziace na OS VMS, UNIX, Linux Windows NT, programoval som v C jazyku a spravoval system pre monitorovanie LAN/WAN siete. Hladam si pracu v tejto oblasti, zoberiem aj operatora, idealne v okoli BA-DNV (Dubravka, Lamac).

Dátum 17.03.2017

Vložil Brano

Titulok Re:Hladam pracu v IT oblasti

Odpovedať

este dodam tel. cislo: 0910336887

Dátum 24.05.2017

Vložil Feirefiz Heiko

Titulok Re:Hladam pracu v IT oblasti

Odpovedať

Dávame úver s úrokovou sadzbou 3,0%
Kontaktujte nás dnes prostredníctvom e-mailu: feirefizheikolimited@gmail.com
A láskavo sa vráťte k úverovým informáciám uvedeným nižšie;
- úplné meno:
- Požadované množstvo úveru:
- Trvanie úveru:
- Účel úveru:
- Mesto krajina:
- Telefón:
Ak chcete získať ďalšie informácie, kontaktujte nás:
feirefizheikolimited@gmail.com
S úctou,
Pán Feirefiz Heiko

Dátum 17.03.2017

Vložil Mária TPopis práce Hladam si brigádu Dobrý den prajem. Som mladé prijemne dievča. Mam 25 rokov. Momentálne som doma nakoľko mi môj zdravotný stav nedovoľuje vykonávať prácu ktorej som sa venovala doteraz. Potrebovala by som aspoň nieco co by mi vyplnilo m

Titulok Hľadám brigádu

Odpovedať

Popis práce
Hladam si brigádu Dobrý den prajem. Som mladé prijemne dievča. Mam 25 rokov. Momentálne som doma nakoľko mi môj zdravotný stav nedovoľuje vykonávať prácu ktorej som sa venovala doteraz. Potrebovala by som aspoň nieco co by mi vyplnilo môj voľný čas ktorý momentálne nemám komu venovať. Samozrejme aj niake peniažky navyše by mi veľmi pomohli. Co sa týka môjho inzerátu nehľadám konkrétne prácu iba s deťmi samozrejme ak by sa niekto ozval aj ohľadom deti poteším sa pretože deti mam naozaj veľmi rada :) Okrem iného bola by som ochotná pracovať aj ako opatrovateľka seniorov mam vodicak čiže cestovanie niekde ďalej ako je Bratislava pre mna nieje žiadny problém. Jediná moja nevýhoda je akurat len taka ze sa nesmiem naťahovať a zaťažovať veľmi svoje telo s ťažkými vecami. Inak som prispôsobivá spoľahlivá a otvorená všetkým možnostiam. Som ochotná sa osobne dohodnúť aj na čase aj na finančnej odmene tak aby boli obe strany spokojne. Tesim sa na vaše ponuky a správy. Zatial Ďakujem a prajem pekný den :)

Dátum 05.06.2017

Vložil Zuna

Titulok Re:Hľadám brigádu

Odpovedať

Dobry den, je vas inzerat este aktualny? Ak ano, mozete na seba poslat tel al email, zavolam vam. Hladam niekoho spolahliveho, praca v obchode v Bratislave. Fyzicky nenarocna.

Dátum 13.11.2017

Vložil Miro

Titulok Re:Hľadám brigádu

Odpovedať

Hladate ešte pracu??ak ano napište na miros.kosicky@gmail.com

Dátum 18.08.2018

Vložil zumi

Titulok Re:Hľadám brigádu

Odpovedať

O prácu v škôlke nemáte záujem?

Pridať nový príspevok

Hľadám prácu:

Dátum 13.03.2017

Vložil Mária

Titulok Hľadám prácu

Odpovedať

Mám 61 r. v Bratislave si hľadám prácu v administratíve, recepcii. Mám dlhoročné skúsenosti v administratíve. Som komunikatívna, spoľahlivá, mám vynikajúce organizačné schopnosti, organizovala veľtrh. Akceptujem len seriózne ponuky. Odpoviem na Vaše dotazy: email: magdalenka500@gmail.com

Dátum 13.03.2017

Vložil alena

Titulok mamicka po materskej hlada pracu BA IV a pripadne centrum.

Odpovedať

Mamička po materská hľadá stabilnú prácu v admistrative ovládam výborne strojopis, sociálnej oblasti starostlivosť o deti, pripadne taxisluzbe s prenosnou vysielačkou alebo praca z domu cez PC a telefón, CK prax mám predávala som welness pobytu pre AT a DE klientelu prip RK predaj rezidenčných novostavieb ovládam nemecky jazyk na komunikatívnej úrovni na OCR bude chodiť manžel ktorý robí st. správe. Práca by mala byt od 08hod do 16.00hod kvôli škôlke pripadne niektoré dni môže byt aj dlhšie v závislosti od manželových zmien. Poprosím žiadne vykorisťovateľské ponuky ( 3Eur/hod a pod), multilevel, obchodne domy od rana do večera len také ponuky ktoré sú flexibilným časom prip. v čase v akom som uviedla. Tel: 0948/224-272

Dátum 10.03.2017

Vložil veronika

Titulok mgr.veronikaceckova

Odpovedať

je to dobre

Dátum 09.03.2017

Vložil Rana Hashemi

Titulok hľadám prácu

Odpovedať

Dobrý deň.
Ja som študentka zo zahraničia(z iránu),študujem farmáciu na univerzite komenského v bratislave,už v treťom ročníku.hľadám prácu(brigádu),rádšia niečo po anglický ale môže byť aj po slovensky.robila som čašníčku a učila som angličtinu vtedy v bratislave.napíšťe email prosím vas.
pekný deň vam prájem.

Ranabahari49@gmail.com

Dátum 17.03.2017

Vložil Andrea

Titulok Re:hľadám prácu

Odpovedať

Dobrý deň, nemala by ste záujem pracovať v kuchyni? Sme nová prevádzka na Patrónke a hľadáme výpomoc v kuchyni.
Alfredo Pizza & Falafel, humus, kuskus, shawarma. (Izraelská kuchyňa, manžel komunikuje len v AJ)
Ak áno, možte sa osobne zastaviť a pozrieť si to, alebo má kontaktovať na čísle 0908531411

Dátum 23.03.2017

Vložil Vajarský

Titulok Re:hľadám prácu

Odpovedať

Ponúkam pracu čašníčky ak máte záujem kontaktujte sa na Tel 0903730423 s pozdravom Vajarský

Dátum 13.09.2017

Vložil Martina

Titulok Re:hľadám prácu

Odpovedať

ak este hladate pracu casnicke v Bratislave mozte zavolat na cislo 0949436393 pani Dudasova
dakujem

Dátum 08.03.2017

Vložil Daniela

Titulok Hľadám prácu

Odpovedať

Pekný neskorý večer prajem.Volám sa Daniela mám 29 rokov a som z Trenčína kde si aj hľadám prácu(brigádu skôr na popoludnie vzhľadom na to že mám dcerku a do poludnia opatrujem môjho starého otca ) alebo prácu na doma cez internet ( serióznu ).Som spoľahlivá,rada sa priučím novým výzvam.. Rada odpoviem na vaše otázky prostredníctvom e-mail Daniela.sudorova@gmail.com

Dátum 06.03.2017

Vložil Instmar

Titulok Úver zabezpečený, rýchlo a bez veľkej formalita

Odpovedať

Text nespĺňal podmienky inzercie....

Pridať nový príspevok

Hľadám prácu:

Dátum 28.02.2017

Vložil Frantisek

Titulok Praca

Odpovedať

Hladam śikovneho vyuceneho murara. Obkladi stierky dlazby a vsetko co k tomu patri. Presov okolie...Podmienka zivnost.

Dátum 24.02.2017

Vložil Lenka

Titulok hladam si prácu

Odpovedať

Dobrý deň.
Volám sa Lenka. Mám 31 rokov a pochádzam z okr. Prievidza,ktorom si
hľadám aj prácu. Hľadám prácu na skrátený úväzok. Som ZP, takže práca by
nemala byť fyzicky náročná. Vyštudovala som strednú aj vysokú školu-
humanitné vedy. Skončila som s titulom Mgr. Som otvorená, komunikatívna,
spoľahlivá, rada organizujem, prekonávam nové méty, výzvy. Človek by
nemal byť utiahnutý v kúte, ale prezentovať sa a ukázať, čo v ňom je.
Nehľadám prácu v poisťovníctve, ani finančníctve. Sú veci o ktorých sa
dá diskutovať, dá sa dohodnúť. Poprípade je možné viac sa o mne
dozvedieť na tel.čísle alebo e mailom. Rada odpoviem. Prípadne môžem
zaslať životopis, aby ste ho mali uložený v prípade potreby.

Dátum 28.02.2017

Vložil Martinka

Titulok Re:hladam si prácu

Odpovedať

Ahoj, ak chceš, kontaktuj ma na martinka.maronova@gmail.com

Dátum 17.03.2017

Vložil Vajarský

Titulok Re:Re:hladam si prácu

Odpovedať

Ponúkam pracu čašníčky na okraji Blavy ubytovanie strava zdarma v prípade záujmu kontaktujte

Dátum 24.04.2017

Vložil Vladimír Bujdák

Titulok Re:hladam si prácu

Odpovedať

Zdravím Vás

Píšete,že rada organizujete a máte rada výzvy.
Je pre Vás výzva pracovať v oblasti turizmu?
Plniť si sny,stať sa nezávislou a cestovať po svete za 0?
S priateľkou už štyri roky cestujeme cez švajčiarsku spoločnosť Fireflies,pomáhame lacno cestovať každému koho stretneme a sme za to platený.
Dvakrát mesačne vždy 5. a 20. v mesiaci,nikdy nemeškajú.
Máme pasivný príjem z ciest naších priateľov,rodiny.
My cestujeme za 0.
Som z Bánoviec nad Bebravou,ak máte chuť zmeniť život,môžeme sa s priateľkou s Vami stretnút,zaberie to asi hodinu Vášho času no neobanujete.

Stretnutie je nezáväzné,no určite zmeni Váš pohľad na svet.

S pozdravom
Vladimír a Evelin

mail: vladimir.bujdak@gmail.com
tel.č.: 0910 218 187

Dátum 22.02.2017

Vložil Miroslav

Titulok Strojník

Odpovedať

Hľadám si prácu ako strojník pásového dozéra, dlhoročná prax. krnac63@gmail.com

Dátum 27.02.2017

Vložil ENIMEDICAL a.s.

Titulok Re:Strojník

Odpovedať

Dobrý deň, hľadáme strojníka na dozéry. Práca je v Košiciach. Ak máte záujem, bližšie informácie na t.č. 0917490182, Borošová.

Pridať nový príspevok

Hľadám prácu:

Dátum 07.11.2017

Vložil Tereza

Titulok Prekľadateľka

Odpovedať

Som študentka 3. ročníka na VŠ v odbore anglický jazyk

Hľadám PRAX, nejde mi o zárobok, potrebujem hlavne získať skúsenosti a priniesť potvrdenie o praxi do školy.
Prekladanie je aj mojou záľubou. Absolvovala som dva semestre prekladateľských seminárov a jeden semester z teórie translatológie.

Rada príjmem akúkoľvek ponuku, ktorá sa bude týkať prekladania z/do anglického jazyka. Ak viete o firme, ktorá hľadá podobnú výpomoc, alebo o preladateľskej agentúre, ktorá je ochotná podobnú prax poskytnúť, ozvite sa.
e-mail: tereza.povazanova@gmail.com

Tel.číslo: 0915 848 536

Dátum 08.07.2017

Vložil Miro

Titulok Brigáda

Odpovedať

V Trenčíne hladam osobu ktora vie upratať dvor pohrabať atd. 0940711757

Dátum 08.07.2017

Vložil Miro

Titulok br

Odpovedať

brigada na letp

Dátum 21.02.2017

Vložil Mirka

Titulok Praca

Odpovedať

Hladam pomocnika - brusica

Dátum 21.02.2017

Vložil Michal

Titulok Re:Praca

Odpovedať

Kde?

Dátum 21.02.2017

Vložil Mirka

Titulok Re:Re:Praca

Odpovedať

Bab okolie Nitra

Dátum 20.02.2017

Vložil Marek Németh

Titulok Praca

Odpovedať

Hladam šikovných spolupracovníkov do mojej rozbiehajúcej sa firmy v Poprade a okolí. Viac na osobnom stretnutí. Tel. c.:0950429834

Dátum 15.02.2017

Vložil Matty Maria

Titulok Půjčka

Odpovedať

text nezodpovedal podmienkam inzercie...

Dátum 14.02.2017

Vložil Stanislav

Titulok Prevadzkový elektrikar pre CNC stroje

Odpovedať

Hľadam pracu v Rakusku ako prevádzkovy elektrikar pre CNC stroje.Dlhorčna prax.Ovladav Nemčinu na hovorovej aj technickej úrovni.

Dátum 22.06.2017

Vložil Valach Michal

Titulok Re:Prevadzkový elektrikar pre CNC stroje

Odpovedať

Sme nemecka firma FEBO a ponukame pracu elektrikarom na trvaly pracovny pomer.V pripade zaujmu nas kontaktujte na t.c.:+491745386900

Pridať nový príspevok

Hľadám prácu:

Dátum 09.02.2017

Vložil marek

Titulok úver

Odpovedať

text nezodpovedal podmienkam inzercie....

Dátum 07.02.2017

Vložil Martin

Titulok 0919295067

Odpovedať

Hladam sikovneho, zodpovedneho a spolahliveho pracovnika v oblasti stavebnictva (strojove omietky)

Dátum 07.02.2017

Vložil Martin

Titulok hladam pracu

Odpovedať

Hladam akukolvek pracu.mam osvedcenie naVZV.vod.preukaz skup.B,C,T.0902 065 245 okr.Skalica

Dátum 15.02.2017

Vložil Vlastimil Tobola

Titulok Re:hladam pracu

Odpovedať

Dobrý den,

Pracuji pro ČESKOU POBOČKU RUSKÉ SPOLEČNOSTI a nabízím Vám příležitost vysokých příjmů z obchodu a centrály pro celou EVROPU, která se bude v březnu otvírat v ČR.
Přeji hezký a úspěšný den.
Vlastimil Tobola
Tel.: +420 603 482 467, Skype: amrita.sumperk

Dátum 03.05.2017

Vložil Maria Fridrichová

Titulok Re:hladam pracu

Odpovedať

Dobrý deň ponúkam prácu na VZV v Púhove s možnosťou ubytovania. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na tel. číslo: 0948 396 887

Dátum 06.02.2017

Vložil Zuzana

Titulok Pekárka- cukrárka

Odpovedať

Hľadám prácu v cukrárskej výrobe,alebo v kaviarni.Pečiem zákusky
torty,štrúdle.slané pečívo, pagáčiky a pod.Miesto práce Trnava a okolie.V prípade Vášho záujmu ma kontaktujte na zuzkachu@zoznam.sk

Dátum 15.03.2017

Vložil Daniela Zvalová

Titulok Re:Pekárka- cukrárka

Odpovedať

Dobrý deň, hľadáme pekára do našej bezlepkovej pekárne v bratislave, mate aj vyucenie? Dobropriestor@gmail.com

Dátum 06.02.2017

Vložil BS TIBOR PETO LUKI MAJO

Titulok MONTAZ VZDUCHOTECHNIKY

Odpovedať

DOBRY DEN PARTIA VZDUCHOTECHNIKOV HLADA PRACU AJ V ZAGRANICI BEZ ZNALOSTI JAZYKA ZN SERUOZNOST DOBRE PLAT PODMIENKY

Dátum 07.02.2017

Vložil BS TIBOR PETO LUKI MAJO

Titulok Re:MONTAZ VZDUCHOTECHNIKY

Odpovedať

Dobrý den! Předpokládám, že jste z Banské Štiavnice a že jste čtyři. Sdělte informace o Vás, o Vaší praxi a kontakt na Vás. Jednalo by se o montáž vzduchotechniky, převážně na Moravě, sem tam na Slovensku. Práce je úkolová, to značí, že čím více a dobře se maká, tím je lepší výdělek. Práce by byla na ŽL. Jako brigádníky by bylo Vás možné zaměstnat pouze na 3 měsíce s maximálním platem 10 000,- Kčs měsíčně.
Kontakt na nás: f.salajka@seznam.cz
r.salajka@moprmoravia.cz
www.moprmoravia.cz

Dátum 07.06.2017

Vložil stagnogroup sro

Titulok Re:MONTAZ VZDUCHOTECHNIKY

Odpovedať

Dobrý deň,reagujem na váš inzerát z 2/2017,kde parta vzduchotechnikov hladá prácu.Ponúkam vám pozíciu pre montáž potrubia vzduchotechniky v Prahe. mzda 110 Kč/hod,pracuje sa 11-12 hod denne,možnosť zárobku okolo 30000 Kč.Práca je na dlhodobú alebo krátkodobú spoluprácu,možnosť ubytovania v ubytovni.Nástup 12.6.2017.V prípade záujmu ma kontaktujte na stagnogroup.sro.office@gmail.com. Danišová +420728945615

Pridať nový príspevok

Hľadám prácu:

Dátum 01.02.2017

Vložil firstbank

Titulok ponuka pôžičky

Odpovedať

text nebol v súlade s podmienkami inzercie....

Dátum 01.02.2017

Vložil David Abraham

Titulok výpožičná služba

Odpovedať

text nebol v súlade s podmienkami inzercie....

Dátum 01.02.2017

Vložil Bc. Mária

Titulok Hľadám prácu

Odpovedať

Dobrý deň hľadám si prácu v Bánovciach nad Bebravou na pozíciu administratívy. Kontaktujte ma prosím na mojej e-mailovej stránke reskovamaria@gmail.com

Dátum 05.02.2017

Vložil Peto

Titulok Re:Hľadám prácu

Odpovedať

Hladam sekretarku tel 0904549203

Dátum 31.01.2017

Vložil Andrej hrabovsky

Titulok Dobry den

Odpovedať

Dobry den hladam pracu pre seba a pre svoju priatelku v bratislave zatial sme obaja zamestnany v gastronomi sme zhovorcivy korektny a rady sa ucime nove veci ja mam 25 rokov a som vyuceny kuchar
Priatelka ma zakladne vzdelanie a a ovlada kasu a mnohe ine veci .
Prosim kontaktujte ma na 0911125794

Dátum 03.02.2017

Vložil Mgr. Mária Vojtechová

Titulok Re:Dobry den

Odpovedať

Dobrý deň,
hľadáme šikovného kuchára do zariadenia blízko Trnavy, ktorý by varil chutne a pestro. Fantázii medze nekladieme, hľadáme kvalitu a dobrú chuť.

prosím kontaktujte ma na personalne.pokora@gmail.com

Dátum 05.02.2017

Vložil Lucia

Titulok Re:Dobry den

Odpovedať

Dobry den ak máte záujem tak mam pracu pre vašu priateľku ide o post čašníčka - kruierka ak máte záujem kontaktujte ma 0905174955

Dátum 14.02.2017

Vložil dana tothova

Titulok Re:Dobry den

Odpovedať

Ovlada priatelka pc?

Pridať nový príspevok

hladam prácu:

Dátum 05.02.2017

Vložil Lucia

Titulok Čašníčka - Krupierka

Odpovedať

Dobry den, ponúkam pracu na TPP. Miesto výkonu prace Bratislava - Ružinov nástup možný ihneď alebo po dohode. Kontaktovať ma možte na tel čísle 0905174955

Dátum 30.01.2017

Vložil GTE - RUWET

Titulok Praca Rakusko

Odpovedať

Zamestnanie - Rakúsko (výroba cementových poterov).

Práca je na trvalý pracovný pomer alebo dohodou.
Prax v danom odbore.
Práca aj pre dvojice.
Znalosť jazyka: nie je potrebná.
Ubytovanie a doprava zabezpečené.
Nástupy: ihneď.
Výhodné pracovné podmienky.
Kontakt: praca@ruwet-si.com
0043 676 5477022

Dátum 09.03.2017

Vložil Martin

Titulok Re:Praca Rakusko

Odpovedať

Mám záujem. Volajte 0949791991

Dátum 30.01.2017

Vložil GTE - RUWET

Titulok Praca Rakusko

Odpovedať

Práca pre elektrikárov - pomocníkov do Rakuska

Práca je na trvalý pracovný pomer alebo dohodou.
Výučný list v danom odbore výhodou, nie je podmienkou.
Miesto práce: Rakusko.
Práca aj pre dvojice alebo partie.
Znalosť jazyka: nemecky - stačí jeden z dvojice alebo jeden z partie.
Ubytovanie a doprava zabezpečené.
Nástupy: február-marec 2017.
Výhodné pracovné podmienky.
Kontakt: praca@ruwet-si.com
0043 676 5477022

Dátum 12.02.2017

Vložil Vladimir

Titulok Re:Praca Rakusko

Odpovedať

Dobry sme dvaja pomocnici o aku pracu sa jedna dakujem za skoru odpoved

Dátum 12.02.2017

Vložil Vladimir

Titulok Re:Re:Praca

Odpovedať

Hladam pomocnikov,brusicov napracu TT

Dátum 26.04.2017

Vložil Vladimir

Titulok Re:Re:Praca Rakusko

Odpovedať

Dobry mate zaujem pracovat aj TT ako pomocnici,brusici 4eu na hod dik za skoru odpoved

Pridať nový príspevok

Hľadám prácu:

Dátum 27.01.2017

Vložil ANER HAUS

Titulok Hľadáme spoľahlivú pani na večerné upratovanie kancelárskych priestorov, so zmyslom pre poriadok. Ponúkame denné večerné upratovanie vo firme v centre Bratislavy nám SNP,

Odpovedať

Hľadáme spoľahlivú pani na večerné upratovanie kancelárskych priestorov, so zmyslom pre poriadok. Ponúkame denné večerné upratovanie vo firme v centre Bratislavy nám SNP, . Podmienka Bývanie v Bratislave, najlepšie blízko centra, nie je podmienkou. Veľké skúsenosti v oblasti upratovania, samostatnosť, čistotnosť, poriadkumilovnosť, pružnosť, flexibilita, znalosť čistiacich pomôcok a prostriedkov, cit pre detaily, ochota učiť sa, komunikatívnosť, vysoké pracovné nasadenie, lojalita, čistý RT. Hodinová sadzba 4.5 Eur. hod. Hláste sa na uvedenú pozíciu len ak spĺňate uvedené kritéria. Na otázky odpovedáme telefonicky, nie SMS.
Profesný životopis a motivačný list (odôvodnenie záujmu o pracovnú pozíciu) posielajte mailom info@anerhaus.sk, alebo na adresu ANER HAUS s.r.o. Röntgenová 20, 85101 BRATISLAVA, prípadne si dojednajte telefonicky pracovný pohovor. 0948003631

Dátum 26.01.2017

Vložil Martin

Titulok hladam pracu

Odpovedať

Mam opravnenie na VZV.Vod.opravnenieB.C.T hladam akukolvek pracu..

Dátum 04.02.2017

Vložil Juraj Baláži

Titulok Odpoved na váš inzerát.

Odpovedať

Môžem Vám ponúknuť prácu pri montáži sadrokartónových systémov. Práca je v Bratislave. Ak máte záujem volajte +421 903 765 862. Táto ponuka platí do 10.2.2017
Dakujem.
Juraj Baláži

Dátum 26.01.2017

Vložil Pán John Henshew

Titulok Ponuka pôžičky

Odpovedať

text nezodpovedal podmienkam inzercie....

Dátum 24.01.2017

Vložil Anicka

Titulok Pracovnicka

Odpovedať

Dobry den hladam pracu do fabriky Nemecko aby bolo zaistene ubytovanie dakujem inf.email hannyfunny123@gmail.com

Dátum 26.04.2017

Vložil wk-personal

Titulok Re:Pracovnicka

Odpovedať

kde a co hladate?

Dátum 22.01.2017

Vložil Pavel Železník

Titulok Zvárač

Odpovedať

Hľadám prácu ako zvárač v okolí Partizánske/Topoľčany.
Mám zváračské skúšky: Z-M1, Z-61, Z-E1, -D-GR, B-E 123, B-E169, STN EN ISO9606-1:135PBW, FM1, Se10PFssnn, STN EN ISO:9606-1:135PF1X, FM1St10PFmL
Tel.č.: 0907055997

Dátum 12.02.2017

Vložil Vladimir

Titulok Re:Zvárač

Odpovedať

Dobry pracu mame v Nitre ak mate zaujem dik za skoru odpoved

Dátum 21.01.2017

Vložil Jana

Titulok Dokumentacia BOZP, OPP

Odpovedať

Ponukam kvalifikovanu spolupracu pri vypracovani dokumentacie bezpecnosti a ochrany zdravia pri praci a ochrany pred poziarmi v plnom rozsahu podla platnych predpisov. Kontakt nitra1971@gmail.com

Dátum 11.01.2017

Vložil Milka

Titulok účtovníčka

Odpovedať

Hľadám prácu účtovníčky, pomocná účtovníčka. Mám dlhoročnú prax. Ovládam MRP, OLYMP, SOFTIP, DATALOCK W... Môže byť aj skrátený pracovný úväzok,dohoda. Oblasť Pezinok a okolie. Nemecky jazyk na komunikačnej úrovni, VP sk. B.
kontakt: hladampracu.sk@gmail.com

Pridať nový príspevok

Hľadám prácu:

Dátum 22.10.2018

Vložil Peter Oravec

Titulok Hladám prácu

Odpovedať

Práve teraz v októbri som dosiahol dôchodkový vek a vypočítaný dôchodok činí 310 e tak si hľadám prácu . Vodičák C zváračské skúšky plyn kyslík ,zváračské elektrika,mám stredoškolské vzdelanie a silu ako kôň tel.0918930778

Dátum 10.01.2017

Vložil Stephen Morgan

Titulok ponuka pôžičky

Odpovedať

text nezodpovedal podmienkam inzercie na tejto stránke....

Dátum 09.01.2017

Vložil Števo

Titulok Menu Kuchár Petržalka

Odpovedať

Zdravím, mladý chalan si hľadá prácu ako menučkový kuchár v Petržalke v nejakej kľudnejšej časti, mam 6 ročnú prax, slovenská kuchyňa je u mňa na poriadku a občas som varil aj z tých exotických kuchýň, aj ako samostatný kuchár, minútky mi problém nerobia, chaos je u mňa na dennom poriadku, nestresujem cez návaly ľudí :) fantázia mi funguje, chuťové bunky tiež a nevyhováram sa že sa mi šmykla ruka keď som solil, rád poradím, naučím, či sa rýchlo učím, hľadám si týmto niekde svoje miesto, kde by som sa mohol realizovať :) rád prídem na osobný pohovor ..Vďaka :) 0940171693

Dátum 03.02.2017

Vložil Mgr. Mária Vojtechová

Titulok Re:Menu Kuchár Petržalka

Odpovedať

Dobrý deň,
hľadáme šikovného kuchára do zariadenia blízko Trnavy, ktorý by varil chutne a pestro. Fantázii medze nekladieme, hľadáme kvalitu a dobrú chuť.

prosím kontaktujte ma na personalne.pokora@gmail.com

Dátum 05.02.2017

Vložil Katie

Titulok Re:Menu Kuchár Petržalka

Odpovedať

Dobry vecer! Hladam samostatneho kuchara do Anglicka (blizko Birminghamu) do hotela. Ubytovanie zadarmo, priamo v hoteli. Ak mate zaujem poslite sms na 00447534568763

Dátum 05.01.2017

Vložil Milka

Titulok účtovníčka

Odpovedať

Hľadám prácu účtovníčky, pomocná účtovníčka pre rozšírenie praxe pri spracovaní DPH v účtovnej firme. Mám dlhoročnú prax v administratíve. MRP, SOFTIP, DATALOCK W... Môže byť aj skrátený pracovný úväzok. Oblasť Pezinok a okolie. Nemecky jazyk na komunikačnej úrovni, VP sk. B.
kontakt: hladampracu.sk@gmail.com

Dátum 03.01.2017

Vložil ATENA Szaboova

Titulok Operátor výroby pre automobilový priemysel

Odpovedať

Ponúkame prácu pre operátorov v automobilovej výrobe priamo v Trnave so zaujímavým platom 680€/brutto. Pracá len cez víkendy. V prípade záujmu nás kontaktujte na 0800 221 222, cv@atena.sk. Web: www.atena.sk

Dátum 03.01.2017

Vložil ATENA

Titulok Operátor výroby pre automobilový priemysel

Odpovedať

Ponúkame prácu pre operátorov v automobilovej výrobe priamo vo Zvolene s nástupným platom 680 eur. Práca je v stabilnej spoločnosti na pracovnú zmluvu. Výhodou je aj bohatý sociálny program, ktorý spoločnosť svojim zamestnancom ponúka. Práca je vhodná najmä pre mužov.V prípade záujmu nás kontaktujte na 0800 221 222, cv@atena.sk. Web: www.atena.sk

Pridať nový príspevok

Hľadám prácu:

Dátum 22.08.2017

Vložil juliet

Titulok pozicka

Odpovedať

Požadovaná pozornosť: Ponúkame všetky druhy úveru s úrokovou sadzbou 3%, láskavo
Pošlite nám e-mail na ďalšie informácie o žiadosti, ak máte záujem. Naše pôžičky sú
Dobre poistený pre maximálnu bezpečnosť, ktorá je našou prioritou a 100% legitímna,
A sme dobre zaregistrovaní, Email: jullietfinancialaid@yahoo.com
Názov:
Vek:
Rod:
Krajina:
štát:
adresa:
Telefónne číslo:
Výška pôžičky:
Trvanie úveru:
Mesačný príjem:
Účel úveru:

Generálny riaditeľ / e-mail: jullietfinancialaid@yahoo.com
Tvoja skutočnosť,
S pozdravom,

Dátum 05.07.2017

Vložil Marta Rojková

Titulok Hľadáme vyučenú kuchárku z praxou do detských jaslí

Odpovedať

Ponúkame prácu v kuchyni pre zodpovednú a vyučenú kuchárku od Októbra 2017 na tpp v Bratislave v Starom Meste. Práca je len v pracovné dni od 7-15 hod.

Dátum 27.12.2016

Vložil zlatica brunovska

Titulok hladam pracu

Odpovedať

dobry den hladam pracu
v trnave bratislave alebo pezinok
mam 26rokov
mam troj rocnu prax v eti elb kde sa robia elekro poistky
podstate hoci aku rychlo sa ucim a zo ziadnou pracou nemam problem prosim kontaktujte ma na 0944726208 dakujem
som komunikativna a s chladnou hlavou riesim problemi a nebojim sa celit novim vyzvam

Dátum 19.01.2017

Vložil Michaela

Titulok Re:hladam pracu

Odpovedať

Dobrý deň,

ponúkam Vám prácu na TPP v BA na pozícii Telefonického agenta. Ide o kontaktovanie klientov z našej databázy s cieľom uzatvoriť poistenie.

Mzda je 700€ v hrubom + motivačná bonusová zložka, pracovná doba je 8,5 hod.

V prípade záujmu mi pošlite Váš životopis na e-mail michaela.gogalova@4lifedirect.sk.

Ďakujem.

Dátum 01.02.2017

Vložil Žaneta Hámorníková Regionálny Riaditeľ

Titulok Re:hladam pracu

Odpovedať

Hľadám šikovných a ambicióznych mladých ľudí na pozíciu managér -odbor odškodnenie zranených pri dopravných nehodách a úrazoch
-bližšie info o spoločnosti www.votum-co.sk

Pracovná náplň je zameraná na prácu s klientmi a prácu s obchodnou skupinou - kariérny rast.
- flexibilný pracovný čas
- odborná pomoc profesne starších kolegov

Ak sa chcete uchádzať o túto pozíciu, zašlite životopis na mail zaneta.hamornikova@votum-co.sk

Dátum 26.12.2016

Vložil Jarmila

Titulok kuchar a casnik

Odpovedať

Prijmem kucharov a casnikov. Nastup ihned. Volat nonstop 0903 733 933. Bratislava a okolie.

Dátum 26.12.2016

Vložil Jozef

Titulok Kuchar

Odpovedať

Hladam kucharov a servirky Bratislava a okolie nastup ihned 0944292 151

Dátum 25.05.2017

Vložil David Hassan

Titulok Re:Kuchar

Odpovedať

Je mi ľúto, že som vám poslal tento e-mail, pretože mnohí následovníci prišli ako nevyžiadané e-maily vo vašom nevyžiadanom priečinku, dovoľte mi oznámiť, že David Hassan Loan Limited v súčasnosti ponúka 2% úver všetkým. Ak hľadáte akýkoľvek druh financií, kontaktujte nás na e-mailovej adrese: Pattond72@yahoo.com
Vyplniť návrat ...
názov:
Krajina:
Mobilné:
Výška pôžičky:
Trvanie úveru:
Prosím, neodpovedajte na tento e-mail vopred, ale všetky odpovede na tento kontaktný e-mail: Pattond72@yahoo.com

Dátum 20.12.2016

Vložil Jana Vyrostkova

Titulok Hľadám pracu

Odpovedať

Dobrý deň.hladam pracu,najlepšie ako kaderníčka s 10r.praxou.prijmem aj pomocné práce.upratovacie práce.Kontakt 0948 918 858 Ďakujem

Dátum 30.12.2016

Vložil Steven Martins

Titulok ponuka úveru platí

Odpovedať

Ponúkame úver ku všetkým potrebným na veľmi nízkou úrokovou sadzbou 3% žiadna záruka podieľa budeme schopní dať vám akúkoľvek sumu v rozmedzí od 2000euro - 500000euro úrokovej sadzby dohodou, so splácaním povolený od 1-20 rokov, v prípade záujmu kontaktujte nás cez (stevenmartinsfundings@gmail.com)

Pridať nový príspevok

Hľadám prácu:

Dátum 12.03.2019

Vložil Dobson Scott

Titulok Garantovaná ponuka úveru

Odpovedať

Ahoj Dobson, súkromný veriteľ. Ako úverový veriteľ ponúkame úvery s úrokovou sadzbou 2% ročne a medzi 10 000,00 a 500 000,00 € a 10 000,00 € až 500 000,00 €. 100% garantované a nezabezpečené úvery sú k dispozícii. Našim početným zákazníkom na celom svete sme zaručili finančné služby. S našimi flexibilnými úverovými balíkmi je možné splácať úvery a peniaze previesť na dlžníka do 2 dní. Pracujeme jasne a zrozumiteľne a poskytujeme všetkým klientom, podnikom, jednotlivcom a realitným investorom všetky druhy úverov. Kontaktujte nás e-mailom: dobsonquickloan@gmail.com

Dátum 05.03.2019

Vložil tfunds

Titulok loan offer

Odpovedať

Dobrý deň, drahý pán / pani,
Potrebujete akúkoľvek pôžičku, ako je podnikateľský úver, osobná pôžička, úver na konsolidáciu dlhu, pôžičku na auto, študentské pôžičky, atď.
ak máte záujem o akýkoľvek druh úveru, pošlite nám e-mail na adresu (tffinance01@gmail.com), aby ste získali úver
ÚDAJE O POUŽITIE ÚVERU:

Krstné meno:
Stredné meno:
Priezvisko:
e-mail:
Domáci telefón:
Telefón v kancelárii:
Mobilné:
Adresa bydliska:
mesto:
Štát / Provincia:
Krajina:
Číslo faxu:
Vek:
sex:
Rodinný stav:
povolanie:
Mesačný príjem:
Meno Najbližšieho príbuzného:
Adresa ďalšieho kina:
Požadované množstvo úveru:
Trvanie úveru (maximálne 25 rokov):
Účel úveru:
kontaktný e-mail: (tffinance01@gmail.com)

Dátum 28.02.2019

Vložil Pluto Credit Finance

Titulok Loan Offer

Odpovedať

Hľadáte dnes legitímnu pôžičku? Boli ste odmietnuté bankami kvôli zlej úverovej histórii? Starostlivosť o nič viac, pluto úverové financovanie doma je vaša obrat len s dostupnou úrokovou sadzbou 3%. Kontaktujte nás teraz cez

E-mail: plutocreditfinancier@gmail.com
Whatsapp: +18474539904

Dátum 18.02.2019

Vložil elena

Titulok úver pre vás

Odpovedať

Aká neuveriteľná chvíľa môjho života chcem poďakovať pani Emilii za to, že ma predstavila spoločnosť Annie Finance. Bol som v zúfalej potrebe 30.000,00 eur za dlhy a osobné potreby. Moja rodina a priatelia mi nemohli pomôcť so sumou a moja banka mi z dôvodu zlého úveru odmietla schváliť pôžičku. Bojím sa, že stratím môj domov a môj podnik. Bol som depresívny, zmätený a smutný. žiadne telo by mi nemohlo pomôcť. Snažil som sa niekoľkokrát vyhľadávať veriteľa online, ale stále žiadal o platby, ktoré som nemal peniaze na zaplatenie. minulý týždeň som túto stránku ohodnotil a získal som mnoho dobrých komentárov od rôznych ľudí po celom svete a ocenil pani Annie Terryovú. Bol som veľmi prekvapený po prečítaní príspevku od tejto konkrétnej slečny Emilia a ona zanechala svoje telefónne číslo a e-mailovú adresu, aby ju kontaktovala pre otázky. Hneď som zavolal Emilii, bol som v slzách a povedal emilii o mojej finančnej ťažkosti a o tom, ako sa niektorý veriteľ snažil vziať moje peniaze. Emilia je z Presa, má zlaté srdce. Emilia ma povzbudzovala, povedala mi, že už viac nekričím a zdieľam so sebou aj svoju ťažkú ​​finančnú situáciu predtým, než sa stretla s pani Annie Terry, ktorá jej pomohla získať pôžičku a finančne zlepšiť jej život. sme zostali v telefóne 3 hodiny, rozprávali sa a poznali sme sa lepšie, Emilia ma ubezpečila, že pani Annie Terryová mi pomôže získať rýchly, spoľahlivý a dostupný kredit bez akéhokoľvek oneskorenia alebo zbytočnej požiadavky platieb. Prisahám v mojom živote, že nikdy som nestretol veriteľa ako úprimný a láskavý ako pani Annie Terryová. Ihneď som poslal svoju prihlášku, požadovala som požadovanú sumu 30 000,00 EUR, po podpísaní zmluvy o pôžičke s mojím právnym zástupcom som požiadal o informácie o bankovom účte. za dva dni bude môj bankový účet úspešne prevedený na 30 000,00 EUR. mám dlhy zadarmo, mám svoju firmu a domov späť. Naozaj chcem, aby každý, kto potrebuje finančnú pomoc, mal dnes kontaktovať pani Annie Terryovú. rovnako ako ma pani Emila uistil, než som kontaktoval spoločnosť Annie Finance. V 2 dňoch dostanete pôžičku na svoj bankový účet a sľubujem vám.
kontaktujte pani Annie Terry teraz s info.annie_finance@yahoo.com

Dátum 19.01.2019

Vložil annie terry

Titulok úver pre vás dnes

Odpovedať

Dobrý deň Pôžička žiadateľa!

Toto je špeciálne oznámenie pre tých jednotlivcov, ktorí potrebujú pôžičku na splatenie dlhov, začať nový obchod. a tiež pre tých ľudí, ktorí potrebujú naliehavú a cenovo dostupnú a spoľahlivú pôžičku. Stále si zmätený a sklamaný a neviete, na koho sa chcete obrátiť? Spoločnosť Annie Finance vám dáva skvelú šancu na získanie rýchleho a zodpovedného úveru dnes. poskytujeme všetky typy úverov. Sme široko uznávaní pre našu skvelú službu. naše pôžičky sú 100% bez stresu. Žiadne skryté poplatky. Žiadne oneskorenia. Náš právny zástupca vydá dohodu o zmluve medzi dlžníkom a veriteľom. úver môže byť odoslaný na bankový účet žiadateľa do 2 až 3 dní. ponúkame od (5000 Euro) do maximálnej výšky (500.000,00) Požiadať o pôžičku dnes s Annie Finančná spoločnosť prostredníctvom (annie_finance@yahoo.com) Vaša bezpečnosť a spokojnosť je našou prioritou.

Ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Sľubujeme, že si na tvár položíte obrovský úsmev. a pracovať naozaj ťažko, aby vám pomohol získať legitímny úver čo najrýchlejšie.


Dátum 11.01.2019

Vložil Elena

Titulok pôžičky

Odpovedať

Vážení uchádzači o pôžičky

Máte nejaké finančné ťažkosti? Chcete začať s vlastnou činnosťou? Táto úverová spoločnosť bola založená organizáciami na ochranu ľudských práv po celom svete s jediným cieľom pomôcť chudobným a ľuďom s finančnými ťažkosťami v živote. Ak chcete požiadať o pôžičku, obráťte sa na nás s podrobnosťami uvedenými nižšie: elenanino0007@gmail.com

Názov:
Požadované množstvo úveru:
Trvanie úveru:
Telefónne číslo:

Ďakujem a Boh žehnaj
DÔVERA
Elena

Dátum 07.01.2019

Vložil Jena

Titulok Rýchle pôžicka

Odpovedať

Sme ochotní pomôct všetkým tým, vo financnej núdzi.
Dávame niekolko typov pôžiciek a to:
* Pôžicka pre dôchodcov, úver pre zamestnancov a dodávateľov a obchodníkov.
* Hypotéky, Úver a pôžicka,
* úvery rezidentom v Rakúsku a Nemecku
* Pripravený na prevzatie,
* Rýchle pôžicka, a iné
E-mail: cabinetchampion002@gmail.com

Dátum 20.12.2018

Vložil Jindoiska

Titulok Získajte rýchlu a jednoduchú pôžičku

Odpovedať

Chcem sa s týmto príspevkom podeliť o tých, ktorí potrebujú financie, moje meno Jindoiska, hľadal som peniaze, aby som zaplatil dlhy a staral sa o moju rodinu, bol som úplne bezmocný, pretože nikto nemal pomoc a moja dcéra , keď som prechádzal na tejto stránke, prišiel som cez toľko príspevkov o Annie Finance Company, čo bolo naozaj úžasné, takisto som kontaktoval Annie Finance Company pre naliehavú pôžičku, bol som naozaj prekvapený, keď bol fond prevodom na môj účet. som šťastný. kontaktujte spoločnosť Annie Finance s info.annie_finance@yahoo.com a získajte rýchly a jednoduchý úver.
Dátum 04.12.2018

Vložil finanční půjčka

Titulok 400 000,00 úvěr je nyní k dispozici

Odpovedať

Potrebujete úver na začatie nového podnikania alebo na prenájom nového bytu? Mám to všetko tu so svojou spoločnosťou. Spoločnosť poskytujúca pôžičku, ktorú zastupujem ako agent, poskytuje úvery na sezónu vo výške 100 000,00 EUR na väčší zmluvný úver vo výške 560 000 000 EUR, ktorý je k dispozícii na poskytnutie pôžičky ľubovoľnému členovi verejnosti, ktorý by mohol mať záujem získať pôžičku. Ak chcete požiadať o tento úver, obráťte sa na mňa agentom prostredníctvom mojej e-mailovej adresy: finacialassistance101@gmail.com s nasledujúcimi podrobnosťami.
Tvoje celé meno:
Vaša krajina rezidenta:
Požadovaná výška úveru:
Trvanie pôžičky:
Vaša národná identifikačná karta:
Účel úveru:
S týmito podrobnosťami vám bude schvaľovaná a pôžička poskytnutá do troch pracovných dní bez akéhokoľvek ďalšieho oneskorenia.

Dátum 29.11.2018

Vložil PLUTO CREDIT FINANCE

Titulok Ponuka pôžičky

Odpovedať

Hľadáte dnes legitímnu pôžičku? Boli ste odmietnuté bankami kvôli zlej úverovej histórii? strach nič viac, pluto úverové financie doma je váš zlom s len cenovo prijateľnú úrokovú sadzbu 3%. Kontaktujte nás teraz cez

E-mail: plutocreditfinancier@gmail.com
Whatsapp: +1 404 382 6579

Pridať nový príspevok
www.hladam-pracu.webnode.sk