Hľadám prácu:

Dátum 17.03.2017

Vložil Mária TPopis práce Hladam si brigádu Dobrý den prajem. Som mladé prijemne dievča. Mam 25 rokov. Momentálne som doma nakoľko mi môj zdravotný stav nedovoľuje vykonávať prácu ktorej som sa venovala doteraz. Potrebovala by som aspoň nieco co by mi vyplnilo m

Titulok Hľadám brigádu

Popis práce
Hladam si brigádu Dobrý den prajem. Som mladé prijemne dievča. Mam 25 rokov. Momentálne som doma nakoľko mi môj zdravotný stav nedovoľuje vykonávať prácu ktorej som sa venovala doteraz. Potrebovala by som aspoň nieco co by mi vyplnilo môj voľný čas ktorý momentálne nemám komu venovať. Samozrejme aj niake peniažky navyše by mi veľmi pomohli. Co sa týka môjho inzerátu nehľadám konkrétne prácu iba s deťmi samozrejme ak by sa niekto ozval aj ohľadom deti poteším sa pretože deti mam naozaj veľmi rada :) Okrem iného bola by som ochotná pracovať aj ako opatrovateľka seniorov mam vodicak čiže cestovanie niekde ďalej ako je Bratislava pre mna nieje žiadny problém. Jediná moja nevýhoda je akurat len taka ze sa nesmiem naťahovať a zaťažovať veľmi svoje telo s ťažkými vecami. Inak som prispôsobivá spoľahlivá a otvorená všetkým možnostiam. Som ochotná sa osobne dohodnúť aj na čase aj na finančnej odmene tak aby boli obe strany spokojne. Tesim sa na vaše ponuky a správy. Zatial Ďakujem a prajem pekný den :)

Späť na diskusiu
www.hladam-pracu.webnode.sk